USA-Česká republika Live Stream: Sledujte hokej online, TV kanál – Jak sledovat a streamovat Major League a College Sports

Dobrou zprávou pro USA Hockey (2-2-0-1) je, že jeho obrana byla během prvních pěti zápasů mistrovství světa v roce 2022 solidní. Ale její útok občas selhal a tým se snažil skončit v první čtyřce ve hře skupiny B, aby postoupil o medailovou roli. V pondělí se tým USA střetne s Českem (3-0-1-1).

Jak se dnes dívat na Mistrovství světa IIHF 2022: USA vs Česká republika:

Datum hry: 23. května 2022

čas na hraní: 9:00 ET

Televize: Síť NHL

Přímý přenos zápasu USA vs Česká republika na fuboTV: Začněte se 7denní bezplatnou zkušební verzí!

Americký hokej má v tabulce 10 bodů, což je rozdíl oproti NHL. Na mistrovství světa dostávají týmy tři body za organizační vítězství a jeden bod za hru, která je stanovena na konci pravidla. Pokud tým vyhraje v prodloužení nebo na penalty, získá bod navíc.

Brankář Bruins Jeremy Swayman má 0,948 úspěšnosti a 0,96 gólu k průměru, zatímco Strauss-Mann, který hraje profesionálně ve Švédsku, zaznamenal 0,94 a 2,29 v tomto pořadí. Adam Judd (Senators) a Kiefer Bellows (Illenders) vstřelili po třech gólech a hokejový tým USA zatím překonal svých pět soupeřů 14:9.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.