US Visa Online pro občany Rakouska, Belgie, Bruneje, Chile a Česka

tisková zpráva

Zveřejněno 27. ledna 2023

Americká víza pro rakouské občany

ESTA byla založena v roce 2009 za účelem zpracování údajů o návštěvnících vstupujících do Spojených států v rámci programu bezvízového styku (VWP). Schválený ESTA umožňuje rakouským občanům navštívit Spojené státy po dobu až 90 dnů na návštěvu za účelem turistiky, obchodu, dopravy, lékařských nebo krátkých studijních důvodů. Rakousko je součástí amerického programu bezvízového styku, což znamená, že Rakušané nepotřebují pro vstup do země americká víza. Rakousko je členem programu bezvízového styku od roku 1991, což znamená, že na rozdíl od amerických víz mohou rakouští občané žádat o ESTA, což výrazně usnadňuje cestování do USA za turistickými a obchodními účely. Rakouští občané se však musí zaregistrovat v americkém elektronickém cestovním autorizačním systému ESTA, aby získali přístup. ESTA (zkratka pro Electronic System for Travel Authorization) je produktem programu bezvízového styku vlády USA (VWP) a je to online aplikace pro občany států VWP, která zakládá jejich způsobilost pro bezvízový styk do Spojených států. Pokud plánujete zůstat v USA déle než 90 dní, měli byste požádat o obchodní vízum B1 nebo turistické vízum B2. Rakouští občané mohou využít schválený ESTA pro vícenásobné návštěvy Spojených států. Schválený ESTA je platný dva roky nebo do vypršení platnosti vašeho pasu. Pokud vaše ESTA vyprší, budete muset požádat o nové povolení. S ESTA mohou rakouští občané vyplnit formulář, který nezabere více než 20 minut, poté zaplatit poplatek za přihlášku a podat přihlášku. Obdržíte e-mailovou odpověď, zda byla vaše ESTA schválena.

Dokumenty požadované pro víza do USA

 • Kompletní digitální sken vašeho pasu.
 • Platný cestovní pas.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem ESTA USA Visa do jejich e-mailové schránky.
 • K úhradě poplatku ESTA můžete použít PayPal, debetní nebo kreditní kartu.

Americká víza pro belgické občany

Belgie je členem programu bezvízového styku od roku 1990 a v rámci dohody se Spojenými státy mohou belgičtí občané žádat o ESTA jako snazší a rychlejší alternativu k žádosti o vízum. Belgičtí občané mohou žádat o ESTA (Electronic System for Travel Authorization) v rámci programu bezvízového styku. Schválený ESTA umožňuje belgickým občanům navštívit Spojené státy po dobu až 90 dnů za účelem turistiky, obchodu, dopravy, lékařských nebo krátkých studijních důvodů. ESTA byla založena v roce 2009 za účelem zpracování informací o návštěvnících vstupujících do Spojených států v rámci programu bezvízového styku (VWP). Pokud plánujete zůstat v USA déle než 90 dní, měli byste požádat o obchodní vízum B1 nebo turistické vízum B2. Belgičtí občané mohou využít schválený ESTA pro vícenásobné návštěvy Spojených států. Belgičtí občané, kteří chtějí požádat o ESTA, musí splnit nezbytné požadavky ESTA. Před cestou do Spojených států se cestující musí ujistit, že jeho cestovní pas je platný alespoň tři měsíce po datu odjezdu.

READ  Podnikatelská morálka České republiky v dubnu stoupá

Americké vízové ​​požadavky pro belgické občany

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o vízum ESTA USA.
 • Platná kreditní nebo debetní karta nebo účet PayPal k platbě za vízum ESTA do USA.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem ESTA US Visa do jejich e-mailové schránky.

Americké vízum pro občany Bruneje

Občané Bruneje, kteří chtějí požádat o ESTA, musí splnit nezbytné požadavky ESTA. ESTA byla založena v roce 2009 za účelem zpracování informací o návštěvnících vstupujících do Spojených států v rámci programu bezvízového styku (VWP). Brunej vstoupila do programu bezvízového styku v roce 1993. To znamená, že občané Bruneje nyní mohou žádat o ESTA místo zdlouhavého procesu žádosti o vízum do USA. To znamená, že pro občany Bruneje je velmi snadné cestovat do USA za obchodem nebo turistikou. Schválený ESTA umožňuje občanům Bruneje navštívit Spojené státy po dobu až 90 dnů za účelem turistiky, obchodu, dopravy, lékařství nebo krátkého studia. Pokud plánujete zůstat v USA déle než 90 dní, měli byste požádat o obchodní vízum B1 nebo turistické vízum B2. Občané Bruneje mohou využít schválený ESTA pro vícenásobné návštěvy Spojených států. Schválený ESTA je platný dva roky nebo do vypršení platnosti vašeho pasu. Pokud vaše ESTA vyprší, budete muset požádat o nové povolení. To znamená, že občané Bruneje nyní mohou požádat o ESTA, aniž by museli absolvovat zdlouhavý proces žádosti o vízum do USA.

Americké vízové ​​požadavky pro občany Bruneje

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o vízum ESTA USA.
 • Při návštěvě USA po moři nebo letecky je vyžadován US ESTA.
 • K platbě za vízum ESTA do USA můžete použít debetní nebo kreditní kartu nebo účet PayPal.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem ESTA US Visa do jejich e-mailové schránky.
READ  46 Čechů odešlo během symptomů COVID

Americká víza pro chilské občany

Pokud jste nikdy nebyli v Americe, možná se divíte, proč Ameriku každý rok navštíví tolik lidí. Od přírodních divů až po jedinečnou a někdy překvapivou kulturu. Všichni víme, že Amerika je domovem mnoha lidí z různých prostředí. ESTA byla zavedena v roce 2009 za účelem zpracování údajů o návštěvnících vstupujících do Spojených států v rámci programu bezvízového styku (VWP). Chilští občané mohou požádat o ESTA, což je zkratka pro elektronický systém cestovní autorizace. Schválený ESTA umožňuje chilským občanům navštívit Spojené státy na maximálně 90 dní na návštěvu za účelem turistiky, obchodu, dopravy, lékařských nebo krátkodobých studijních účelů. Chile se stalo členem programu bezvízového styku v roce 2014, čímž se stalo jednou z nejnovějších zemí, které se připojily. V důsledku toho mohou nyní občané Chile využívat výhod žádosti o ESTA namísto víza. Pokud plánujete zůstat v USA déle než 90 dní, měli byste požádat o obchodní vízum B1 nebo turistické B2. Chilští občané mohou využít schválený ESTA pro vícenásobné návštěvy Spojených států. Schválený ESTA je platný dva roky nebo do vypršení platnosti vašeho pasu. Pokud vaše ESTA vyprší, budete muset požádat o novou autorizaci. Žádost o ESTA je snadná a vyžaduje vyplnění online formuláře, který zabere méně než 20 minut.

Dokumenty požadované pro chilské občany

 • Cestovní pas – Jedním z těchto požadavků je platný cestovní pas. Ne však žádný cestovní pas. Potřebujete elektronický pas.
 • E-mailová adresa – I když je vaše vízum připojeno k vašemu pasu, stále potřebujete kopii, kterou po příjezdu do USA předložíte imigračnímu úřadu. Kopii obdržíte e-mailem ve formátu PDF. Nezapomeňte si jej vytisknout.
 • Způsob platby – Můžete použít několik způsobů platby, jako je kreditní/debetní karta nebo účet PayPal.
READ  Poté, co nájemní pár Highland Park utekl z Ukrajiny, nyní čekají, až si domů přivezou svá předčasně vyspělá dvojčata | Chicago News

Americká víza pro české občany

Návštěva Ameriky je na seznamu většiny lidí vysoko a má k tomu dobrý důvod. Od zábavních parků po historické památky, Amerika má vše, co si dokážete představit, a lze s jistotou říci, že je to místo jako žádné jiné. V rámci Visa Waiver Program mohou čeští občané žádat o ESTA, což je zkratka pro Elektronický systém cestovní autorizace. Americké vízum z České republiky není volitelné, ale je povinným požadavkem pro všechny české občany, kteří do země přijíždějí na krátkodobý pobyt. ESTA byla založena v roce 2009 za účelem zpracování údajů o návštěvnících vstupujících do Spojených států v rámci programu bezvízového styku (VWP). Schválený ESTA umožňuje českým občanům navštívit Spojené státy po dobu až 90 dnů na návštěvu za účelem turistiky, obchodu, dopravy, lékařských nebo krátkodobých studijních účelů. Pokud plánujete zůstat v USA déle než 90 dní, měli byste požádat o obchodní vízum B1 nebo turistické vízum B2. Čeští občané mohou využít schválený ESTA pro vícenásobné návštěvy Spojených států. Schválený ESTA je platný dva roky nebo do konce platnosti vašeho pasu. Pokud vaše ESTA vyprší, budete muset požádat o nové povolení. ESTA je cestovní povolení, které lze získat online a je zpracováno do 72 hodin od podání žádosti o ESTA.

USA vízové ​​požadavky pro české občany

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o vízum ESTA USA.
 • Platná kreditní nebo debetní karta nebo účet PayPal k platbě za vízum ESTA USA.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem ESTA USA Visa do jejich e-mailové schránky.

Mediální komunikace
Jméno společnosti: americký úředník
Kontaktní osoba: Jindo Barathu Watson
E-mailem: Poslat email
Telefon: +1 213-617-6700
Adresa:350 S Grand Ave 1700
Město: Los Angeles
Země: Amerika
Webová stránka: www.us-visa-online.org/ha/visa/

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *