„Úplné dokončení“ Dying Light 2 trvá 500 hodin, uvádí oficiální Twitter

Připadá vám 500hodinová hra jako dobrý čas? Pokud ano, můžete se na to podívat světlo smrti 2 příští měsíc. Pokud je vaše odpověď ne, budete se divit, co si vývojář Techland myslel o víkendovém tweetu:

Ano, Dying Light 2 je Podle všeho 500 hodin – ale pouze pokud chcete. Vidíte, to je bod, který vývojář trochu přeskočil prostřednictvím výše uvedeného tweetu. Od té doby to muselo být upřesněno a uvádělo se, že 500 hodin je přibližná doba, kterou hráčům zabere „maximalizace hry“. HOVORÍME O 100% KOMPLETNÍM PROVOZU – VIDĚT A KONAT všechno Jakou adresu je třeba uvést.

Techland po dvou hodinách vše objasnil: „500 hodin je spojeno s rozšířením hry – dokončete všechny mise a konce a prozkoumejte každou část světa, ale průměrný hráč musí dokončit příběh i vedlejší úkoly a udělat spoustu věcí. průzkum za méně než 100 hodin, takže se nebojte!“

Ať tak či onak, hra vypadá naprosto masivně. Na základě výše uvedených informací se zdá, že velkou část svého času můžete strávit Najděte nové vybavení A posílit svou postavu.

Pořád 500 hodin? Techland jasně chtěl objasnit, kolik věcí je již v Dying Light 2, ale vzhledem k tomu, jak moc se to od té doby objasňuje, bude tento tweet pravděpodobně chybný.

co si o tom myslíš? Vidíte, že hrajete Dying Light 2 500 hodin? Zvedněte obočí nebo dvě v sekci komentářů níže.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *