[Updated] 45+ nejlepších cyber ​​pondělních telefonních nabídek právě teď

[Updated] 45+ nejlepších cyber ​​pondělních telefonních nabídek právě teď
Přišlo kybernetické pondělí a s ním některé z nejlepších nabídek sezóny a roku! Po víkendu s velmi štědrými nabídkami by si člověk myslel, že nabídky Cyber ​​​​Monday budou méně působivé – ale ne ve skutečnosti! Právě teď jsou slevy Cyber ​​​​Monday stejně štědré To je Černý páteka mnoho technických produktů, včetně těch nejlepších telefonů, se prodává za mnohem nižší ceny. Pokud jste promeškali víkendové nákupní šílenství, máte ještě dnes možnost využít některé z těchto skvělých slev! Jednejte rychle před tímto datem vypršení platnosti!

Nejlepší telefonní nabídky Cyber ​​​​Monday právě teď: Velkorysé slevy!

Nyní je čas ušetřit na nejlepších telefonech! Můžete ušetřit na nejnovější a nejlepší řadě Samsung Galaxy S22, stejně jako na odvážném a výkonném Z přeložení 4 a Z Flip 4. Nejnovější Pixely (7 a 7 Pro a navíc cenově dostupný Pixel 6a) mají také pěkné slevy. Kupující OnePlus budou rádi, když se dozví, že nejnovější vlajkové lodě (stejně jako loňské) jsou také k dispozici za zvýhodněné ceny. Zde jsou aktuální slevy…

Nabídka Samsung Galaxy Z Flip 4

Poutavý a krásný skládací telefon Galaxy Z Flip 4 se slevou 200 $ v Best Buy! Můžete jej také získat přímo od společnosti Samsung s obrovskou slevou – až 750 USD s oprávněným výměnným programem.

Nabídka Samsung Galaxy Z Fold 4

Z Fold 4 je momentálně jedním z nejžhavějších telefonů na světě! A právě teď jej můžete získat s masivní slevou přes 1 000 $ prostřednictvím kvalifikovaného protiplnění u společnosti Samsung. Na druhou stranu Best Buy také získal skvělou slevu na Z Fold 4 a tato sleva nevyžaduje výměnu. Vyberte si to nejlepší pro vás:

Nabídka Samsung Galaxy S22

Vlajková loď Samsungu – řada Galaxy S22 – má také slevy! Všechny tři telefony se pohybují od 100 do více než 800 USD díky nabídkám Cyber ​​​​Monday v Best Buy a Samsung. Amazon na tom také získal skvělou nabídku a je v široké škále Galaxy S22 Ultra, kde získáte slevu bez podmínek. Dopřejte si ty nejlepší slevy!

Akce Samsung Galaxy A53 5G

Samsung Galaxy A53 je nyní dostupnější než kdy dříve a můžete jej získat za 100 $ z jeho běžné ceny!

READ  Video: 11 vzrušujících nových her přicházejících na Nintendo Switch v prosinci

Akce Samsung Galaxy S21 FE 5G

Galaxy S21 FE je nyní také hojný. Pokud svůj telefon vyměníte se Samsungem, můžete ušetřit spoustu peněz!

Nabídka Apple iPhone 14 série

Všichni víme, že řada iPhone 14 je zcela nová, takže možnost, že získají obrovskou slevu, není vysoká. Nabídky Walmartu Cyber ​​​​Monday však zahrnují skvělé akce na eGift karty iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Pokud si koupíte jeden z těchto výkonných iPhonů ve Walmartu, můžete získat dárkovou kartu, kterou můžete utratit za další nákupy.

Nabídka Apple iPhone 13 série

Walmart v současné době pořádá propagační akce eGift karet pro běžný iPhone 13 Pro a iPhone 13. Mějte na paměti, že tyto dva telefony jsou zamčené, takže tomu věnujte pozornost, než stisknete spoušť nákupu.

Nabídka Apple iPhone řady 12

Nabídka Apple iPhone řady 11

Nabídka Apple iPhone SE 2

Série nabídek Google Pixel 7

Získejte vlajkovou loď Google levněji než kdy předtím s těmito nabídkami Cyber ​​​​Monday. Ušetřete nyní 100 $ a více!

Série nabídek Google Pixel 6

Akce OnePlus 10 Pro

Akce Motorola edge

Pokud hledáte telefon Moto, toto jsou aktuální nabídky. Bohužel jste přišli o několik modelů, protože téměř všechny telefony Moto byly v pátek a přes víkend v Best Buy v prodeji. Nabídky Amazonu jsou však také dobré, takže se na ně podívejte:

Akce Sony Xperia

Získejte Sony Xperia toto Cyber ​​​​pondělí s úžasnou slevou.

Prodávají se telefony na Cyber ​​​​Monday odemčené?

Ano, většina nabídek telefonů je pro odemčené telefony, zejména na Amazonu. Best Buy a dopravci však mají také nabídky Cyber ​​​​Monday Deals, z nichž některé jsou vázány na smlouvu s dopravcem. Měli byste být schopni odemknout téměř jakýkoli telefon s nabídkami od Amazonu nebo Best Buy, ale před stisknutím spoušti zvažte dvojitou kontrolu nabídky.

READ  Stále můžete ušetřit 35 % na DJI Mini 2 Drone v této akci Adorama

Je kybernetické pondělí ten správný čas na pořízení nového telefonu?

Ano, samozřejmě! Nabídky Cyber ​​​​Monday v Best Buy a Amazon, zejména, jsou otřesné a žádné takové slevy nejsou k dispozici mimo tyto prodeje. Dokonce i dopravci mají lepší nabídky během nákupních akcí, včetně kybernetického pondělí. V zásadě, pokud chcete nejlepší slevu, kterou můžete získat na telefon, na který se těšíte, měli byste ji získat během Cyber ​​​​Monday nebo Black Friday.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *