Úniky o designech Samsung Galaxy Z Flip 6 a Fold 6 prostřednictvím oficiálních obrázků pouzdra

Úniky o designech Samsung Galaxy Z Flip 6 a Fold 6 prostřednictvím oficiálních obrázků pouzdra

Zbývá jen pár dní, než Samsung představí Galaxy Z Flip 6 a Galaxy Z Fold 6. Téměř vše o chystaných skládacích telefonech Samsung však již uniklo. Jejich návrhy se objevily znovu, tentokrát prostřednictvím uniklých fotografií jejich oficiálních pouzder.

Uniklé obaly pro Galaxy Z Flip 6 a Fold 6, ukazující design chystaných telefonů

V designech Galaxy Z Flip 6 a Galaxy Z Fold 6 oproti jejich předchůdcům nebude velký rozdíl. Uniklé obrázky byly oficiálními pouzdry Samsung pro tyto připravované telefony Publikováno v PostImage Gallery podle Uživatel.

Galaxy Z Flip 6 má stále krycí displej ve stylu složky a dva fotoaparáty s LED bleskem na vnější straně. Můžete také vidět jeho výchozí tapetu na obrázku výše. Telefon lze vidět v silikonovém obalu s poutkem, díky kterému se zařízení snadno drží a používá. Na obrázcích níže je telefon vidět ve stejném stavu, ale v tmavě modré a mátové barvě.

Připravovaný skládací telefon ve véčkovém stylu stále používá boční kapacitní čtečku otisků prstů. Celkově vypadá jeho design velmi podobně jako Galaxy Z Flip 5. Zprávy naznačují, že přijde s 4 000 mAh baterií, ale není jasné, zda tento upgrade způsobí, že telefon bude tlustší.

Silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy Z Fold 6, béžové

Na obrázku výše můžete vidět Galaxy Z Fold 6. Zdá se, že má mírně hranatý vnitřní displej, tenčí rámečky a ostřejší rohy. Tyto ostré rohy připomínají Galaxy S24 Ultra. Netěsnosti naznačují, že telefon má titanový rám a boční čtečku otisků prstů. Říká se, že má stejnou kapacitu baterie jako Galaxy Z Fold 5.

Na obrázcích výše můžete také vidět Galaxy Z Fold 6 uvnitř oficiálního pouzdra Clear Case, trvalého pouzdra s popruhem a tenkého pouzdra S Pen. Clear Case zobrazuje design zařízení jasněji. Telefon má o něco kratší a širší krycí displej, nastavení trojitého fotoaparátu na zadní straně s černými soustřednými prstenci kolem senzorů fotoaparátu a LED blesk.

READ  Sezóna 9 Apex Legends bude obsahovat „hodně“ obsahu Titanfall

Pro osvěžení se podívejte na naše recenze Galaxy Z Flip 5 a Galaxy Z Fold 5 ve videích níže.

Unikly specifikace Galaxy Z Flip 6 a Z Fold 6

Představení Galaxy Z Flip 6 a Galaxy Z Fold 6 je naplánováno na 10. července 2024 na nadcházející akci Galaxy Unpacked 2024. Očekává se, že oba telefony budou vybaveny procesorem Snapdragon 8 Gen 3 For Galaxy, až 12 GB RAM a úložnou kapacitou 256 GB/512 GB. Galaxy Z Fold 6 se může prodávat také ve verzi s úložištěm 1 TB.

Očekává se, že Samsung použije stejné nastavení fotoaparátu jako Galaxy Z Fold 5 na Galaxy Z Fold 6. Galaxy Z Flip 6 se však může dočkat upgradu primárního zadního fotoaparátu na 50megapixelový snímač, což je upgrade z 12megapixelový primární fotoaparát Galaxy Z Flip 5. Oba telefony mohou být schopny nahrávat 8K video při 30fps pomocí svých primárních kamer a 4K video při 60fps pomocí všech svých kamer.

Očekává se, že Galaxy Z Flip 6 přijde s 4 000 mAh baterií, zatímco Galaxy Z Fold 6 by mohl mít 4 400 mAh baterii. Očekává se, že oba telefony budou mít na vnitřních displejích méně nápadné záhyby.

Tyto telefony si můžete předobjednat a získat tak nárok na další výhody, ty se však v jednotlivých zemích liší.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *