Uniká více schémat iPhone 14, která ukazují rozdíly mezi těmito čtyřmi modely

Uniká více schémat iPhone 14, která ukazují rozdíly mezi těmito čtyřmi modely

Je téměř vytesáno do kamene, že letošní high-end modely iPhone, a 6,1palcový iPhone 14 Pro a 6,7palcový iPhone 14 Pro Maxbude mít nový design, zatímco běžné modely, 6,1palcový iPhone 14 a 6,7palcový iPhone 14 Maxdesign se přenese z roku 2022. Účet na jméno Ultra kosmický stroj (přes krevety) zveřejnili hrubé náčrtky rozeslané výrobci příslušenství, a přestože zcela neukazují design, zdá se, že podporují některé dřívější fámy.

Za prvé, Apple dokončil mini model po jeho špatném výkonu na trhu a nahradí ho modelem bez Pro Max, který bude vyšší než model vstupní úrovně.

Další věc, kterou tyto obrázky potvrzují, je, že iPhone 14 Pro a Pro Max budou mít velké nárazníky ve fotoaparátu. Zdá se, že rozměry vyboulení fotoaparátu byly zvětšeny díky novému 48MP kamerovému senzoru, o kterém se říká, že má nahradit 12MP jednotku.

Ačkoli tento snímač s vysokým rozlišením může zlepšit reputaci iPhonu jako a Nejlepší telefon s fotoaparátembude až o 35 procent větší než snímač, který nahrazuje, a výška 7P čočky, se kterou se chystáte skončit, se může zvýšit o 5 až 10 procent.
iPhone 14 a 14 Max přijdou s relativně menšími nerovnostmi fotoaparátu a na rozdíl od variant Pro, které budou mít tři fotoaparáty, se očekává, že budou mít systém duálních fotoaparátů.
Obrazovky telefonu nejsou na těchto fotografiích přesně zachyceny, ale naštěstí jsou Spousta úniků ustoupit zpět. U modelů Pro se tvrdí, že mají výřezy a perforace, a pouze u těchto variant se očekává, že budou mít 120Hz obrazovky, které budou zakoupeny od Samsung a LG. Očekává se také, že profesionálové poběží na pokročilejším čipu A16 Pro.

Očekává se, že běžné modely a modely Max iPhone 14 zůstanou se zářezem a mohou si také ponechat čip A15 Bionic, i když je možné, že Apple provede nějaké změny a přejmenuje jej na A16 Bionic.

READ  Robert's Top 5 PS5, PS4 her roku 2021

Nová řada může také obsahovat satelitní funkce a může poskytnout více jádra RAM než stávající řada.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *