Únik vzorku kamery Pixel 5A, naznačuje podobné specifikace Pixel 5A

Zdá se, že Google omylem sdílel ukázkový obrázek svého nadcházejícího telefonu Pixel 5A, což nám dává nějaké náznaky toho, co můžeme očekávat od Sotva inzerovat Přístroj. Obrázek se objevil na albu publikovaném společně Blogový příspěvek O technologii HDR + Bracketing společnosti Google, jejímž cílem je snížit šum na fotografiích HDR (přes Android Police). Data EXIF ​​uváděla u většiny obrázků, že byla zachycena současnými telefony Pixel, včetně Pixel 5, Pixel 4A 5G, Pixel 4 a Pixel 4 XL, ale mezi nimi je i jedna fotografie zjevně pořízená Pixelem 5A.

Google nedávno Potvrďte existenci Pixel 5A 5G V reakci na zvěsti o zrušení zařízení. Kromě potvrzení, že zařízení bude k dispozici později v tomto roce v USA a Japonsku, však neposkytlo žádné další podrobnosti o specifikacích telefonu nebo fotoaparátů.

Obrázek označený jako pocházející z Pixel 5A byl od té doby odstraněn z AlbumPoskytl však několik podrobností o výkonu kamery pro připravované zařízení, když bylo v provozu. První je, že se zdá, že byly pořízeny fotoaparátem s velmi vysokým rozlišením, což to potvrzuje Předchozí zprávy 5A bude mít dvě zadní kamery – hlavní kameru a ultraširokou kameru. Je to podobné jako u Pixel 4A 5G, zatímco Pixel 4A má pouze jednu zadní kameru.

Před odstraněním snímek obrazovky s EXIF ​​daty.
Snímání obrazovky: google fotky

Jeho rozlišení je také uvedeno jako 12,2 MP, což je podobné jako u obrázků, které jsme viděli u Pixel 5. Přestože je snímač v kameře s vysokým rozlišením Pixel 5 technicky 16 MP, ve výchozím nastavení produkuje 12,2 MP. Data EXIF ​​modelu 5A také ukazují, že má stejnou clonu f / 2.2 jako 5. Vzhledem k tomu, že fotografie byla připojena k blogu o HDR + Bracketingu, je pravděpodobné, že model 5A také nabídne podporu této technologie.

V kombinaci s předchozími fámami se zdá, že Pixel 5A může být velmi podobné zařízení jako Pixel 5. V loňském roce zprávy naznačují, že bude používat Stejné jako procesor Snapdragon 765G, A já mám Podobný design S 6,2palcovou OLED obrazovkou s děrovací selfie kamerou. Stejně jako u předchozích zařízení řady A od společnosti Google se však očekává, že zadní panel bude místo skla vyroben z plastu a telefon bude také vybaven 3,5 mm konektorem pro sluchátka.

Podle údajů EXIF ​​pro uniklý obraz byl stejný snímek pořízen loni v říjnu, těsně před vydáním Pixel 5. Bez oficiálního potvrzení od společnosti Google neexistuje žádná záruka, že představuje špičkové zařízení 5A, ale skutečnost, že obrázek byl nyní odstraněn, naznačuje, že se nejednalo o jednoduchou chybu pojmenování.

READ  Nová aktualizace Galaxy A33 5G přináší režim údržby, listopadovou bezpečnostní záplatu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *