Únik kamery Pixel 6 Pro ukazuje na zabijácký snímač zoomu

Ačkoli pro telefon zatím neexistuje správné datum vydání, zvládli jsme to Určitě jste se o Pixel 6 hodně dozvěděli A zatím Pixel 6 Pro. Dnes další únik odhalil několik dalších podrobností o telefonu Pixel 6 Pro, včetně některých vzrušujících podrobností o jeho poli kamer.

Jak je již nějakou dobu známo, Pixel 6 Pro bude telefonem, pokud jde o výkon fotoaparátu, protože přichází s třetím senzorem, který menší Pixel 6 postrádá. Zatímco Google potvrdil Telefon po pěti letech stejného starého příběhu konečně nabídne seriózní upgrade a nyní získáme jasnější představu o tom, co toto nastavení nabídne.

XDA Zprávy založené na zdroji, který tvrdí, že má telefon v ruce, že pole kamery bude doplněno 50MP snímačem Samsung GN1, jehož podrobnosti Upozorněte nás dříve. Kromě tohoto hlavního fotoaparátu bude za ultraširokoúhlým objektivem použit 12MP snímač Sony IMX386. Tento senzor se používá v mnoha smartphonech prodávaných v zahraničí, ale ve Spojených státech se vyskytuje jen zřídka. Nejzajímavější je snímač použitý pro 4x teleobjektiv Sony IMX586. Jedná se o stejný 48MP snímač používaný v OnePlus 8T a jiný zařízení. Konečně se přední kamera dočká také vylepšení 12MP senzoru Sony IMX663 od 8MP střelců předchozího Pixelu.

Po přiblížení fotoaparátu tento zdroj také říká, že telefon nabízí možnost „baby mode“ a možnost „motion shift“. Nebylo přesně vysvětleno, co tato zařízení budou dělat, ale zdá se, že budou využívat výhody kamer / AI komponent v Nový tenzorový čip.

Kromě specifikací fotoaparátu obsahuje tato nejnovější zpráva také některé další specifikace a funkce Pixel 6 Pro. To zahrnuje displej, který bude na panelu Pixel 6 Pro mít 1440p panel a podle tohoto zdroje bude podporovat 120Hz při maximálním rozlišení. Rovněž uvádí, že vždy zapnutý displej bude podporovat proměnnou obnovovací frekvenci mezi 10 Hz a 30 Hz, ale není uvedeno, zda displej tuto možnost vždy podporuje.

READ  Apple vydává iOS 15.2 beta 3 a další pro vývojáře

Zdroj také objasnil, že Pixel 6 Pro nepodporuje Active Edge, což je funkce, která se nacházela na předchozích telefonech Pixel a která umožňovala uživatelům „klepnout“ na zařízení a spustit Asistenta. Možné vrácení této funkce bylo nesprávně nahlášeno Maloobchodní únik. Sdílení baterie z Pixelu 5 se však vrátí.

Znovu je také přímo zmíněno UWB, což je funkce, kterou má Google několikrát potvrzeno v tomto bodě. Aplikace digitálního klíče od auta je údajně v telefonu předem načtena zařízeními UWB společnosti Qorvo, podrobnosti o kterých jsme informovali Před nějakým časem.

Po dokončení informačního výpisu zpráva uvádí baterii 5 000 mAh, 128 GB úložiště na alespoň jednom modelu, další podrobnosti o technických specifikacích procesoru, Wi-Fi 6E, snímač otisků prstů pod displejem od společnosti Goodix a reproduktor od společnosti Cyrus Logika. Zdá se také, že v telefonu běží linuxové jádro 5.10, které podle všeho podporuje pověst o pětileté softwarové podpoře, protože toto jádro bude podporováno do roku 2026.

Více o telefonu Pixel 6:

FTC: K získání příjmů používáme partnerské odkazy. více.


Další novinky najdete na YouTube 9to5Google:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.