Únik Google Pixel 6 ukazuje nový design vlajkové lodi

Pixel 6 slibuje, že bude pro Google významným zařízením, protože se očekává, že bude znamenat debut vývojáře Google Whitechapel systém na snímku Místo čipů Qualcomm dodal vyhledávací gigant všechna svá dřívější zařízení. Aby se přizpůsobily renovovaným interiérům, zdá se, že i exteriér vidí některé zásadní konstrukční změny – pokud se má věřit nejnovějšímu úniku.

První pohled na design Pixel 6 pochází od YouTubera John Prosser. Prosser tvrdí, že poslal praktické fotografie přímo do zařízení, a přestože nesdílel skutečné fotografie, spolupracoval s umělcem pro vykreslování, aby zařízení vyfotografoval na základě těchto fotografií.

Prosserův rekord s úniky Google není nejlepší. Jen minulý měsíc Pixel 5a tvrdil, že bylzrušeno„Ale toto tvrzení bylo veřejné Zavřít od Googlu. Tento únik má větší důvěryhodnost, protože jej podpořila také Android Police Max Weinbach Ačkoli Weinbach říká, že barvy nejsou přesné.

Nejvýraznější v designu je zadní část, která má nyní velký horizontální náraz fotoaparátu, který se táhne od okraje k okraji přes telefon. Je to rozhodně zvláštní. Přehlídky mají dvě velikosti, které se podle Prossera budou jmenovat „Pixel 6“ a „Pixel 6 Pro“. Dříve Google nazýval větší telefon „XL“, ale linka Pixel, která se vždy snažila pronásledovat Apple, šla přirozeně v souladu se systémem pojmenování společnosti Apple. Prosser nemá přesné specifikace, ale model Pro má tři zadní kamery a základní model má dvě.

Google údajně spolupracuje se společností Samsung na vybudování Whitechapel SoC z Pixel 6, což je pravděpodobně důvod, proč přední strana Pixel 6 vypadá jako Samsung-y. The Pixel 5 Rohy jsou mělké, zatímco Pixel 6 má ostřejší pozorovací úhly, díky čemuž vypadá spíše jako Galaxy Note. Pixel 5 má otvor na levé straně, zatímco Pixel 6, stejně jako moderní telefon Samsung, jej umisťuje doprostřed. Prosser také uvedl, že „skleněné křivky se mírně ohýbají kolem okrajů“, díky čemuž se spíše podobá telefonu Samsung, protože obrazovka Pixel 5 byla plochá. Další změnou je přidání čtečky otisků prstů na obrazovce; Google dříve používal podsvícenou kapacitní čtečku.

Specifikace telefonu zatím nikdo nezná a na rozdíl od většiny vlajkových telefonů zde skutečně existuje potenciál pro kontrast, protože Pixel 5 byl telefon střední třídy se Snapdragon 765G SoC. Je to stále telefon střední třídy? Bude SoC Google dělat nějaký hluk z hlediska výkonu, nebo je to jen hra pro větší kontrolu nad jádrem SoC a delší okno pro aktualizace softwaru? Stále máme ohledně tohoto telefonu spoustu nezodpovězených otázek, ale naštěstí pro nás tým zařízení Google není tak skvělý v udržování tajemství.

READ  Konami přináší zpět pověsti Kojima Silent Hills PS5 s novým tajemným tweetem

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *