Umění Legend of Zelda: Echoes of Wisdom Box bylo odhaleno

Umění Legend of Zelda: Echoes of Wisdom Box bylo odhaleno
Obrázek: Nintendo

Prošli jsme každý detail nové hry Zelda a k tomu všemu se Nintendo podělilo o první pohled na box art této nové jízdy, která místo Linka staví do centra pozornosti princeznu Zeldu.

Jak můžete vidět, tento krásný (a ohromující) obal pro Zelda: Echoes of Wisdom jde ve stopách remaku Link’s Awakening, který vyšel pro Switch v roce 2019. Princeznu staví přímo do středu dění se svým tajemným nová postava. Imaginární přítel Trey.

A pak na pozadí máme Link, který vypadá stejně silně jako vždy (I když to bylo „ukradeno“ kvůli podivnému prasknutí) A nad zemí Hyrule se tyčí zlé síly.

Nintendo: „Tady je pohled na obal k The Legend of #Zelda: Echoes of Wisdom! Hrajte jako princezna Zelda a zachraňte Kingdom of Hyrule, až hra vyjde 26. září!“

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom
Obrázek: Nintendo

Pokud chcete verzi hry, kterou nemusíte fyzicky dávat do svého Switch, na eShopu Switch bude k dispozici také digitální kopie Echoes of Wisdom.

Přestože máme přibližnou představu o tom, co od tohoto nového dobrodružství očekávat, stále o něm neznáme přesné detaily. Nadsvět již byl velkým bodem diskuse pro fanoušky série, přičemž mnozí se snažili spojit tečky na základě záběrů, které Nintendo dosud ukázalo. Můžete se také podívat na naši fotogalerii, která obsahuje všechny druhy screenshotů této nové jízdy.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *