Ultra Kaiju Monster Rancher přichází na západ v roce 2022

vydavatel Bandai Namco a vývojář Koi Tecmo Monstrum bude propuštěno simulační hra Ultra Kaiju Monster Rancher pro konvertuje Přes nintendo eShop v roce 2022 na západě firmy oznámit.

v Japonsku a Asii, Ultra Kaiju Monster Rancher Fyzicky i digitálně má být vydán v roce 2022. Asijské verze bude zahrnovat podporu anglického jazyka.

Zde je přehled hry přes Bandai Namco:

Kolem

Ultra Kaiju Monster Rancher Jde o zcela novou spolupráci mezi Ultramanslavné japonské dílo tokusatsu, a Monster Rancherpopulární hraní rolí simulační série.

Tato nová hra představuje slavné „Ultra Kaiju“, jako jsou Alien Baltan, Zetton a Gomora, se slavnými herními mechanismy zvyšování a boje s monstry z Monster Rancher série.

Průvodce funkcemi

  • Objevte mnoho druhů Ultra Kaiju – Vyvolejte Kaiju prohledáním digitální databáze CD nebo skenováním kompatibilním s NFC Kartus a další.
  • Zvedněte své Ultra Kaiju a trénujte ho – Prozkoumejte a trénujte, abyste uvolnili plnou sílu svého Ultra Kaiju. Hráči si mohou užít jedinečné a skvělé pohyby Ultra Kaiju, které v originále obvykle nejsou k vidění Ultraman série.
  • Bojujte, abyste se stali nejlepším trenérem Kaiju – Soutěžte v turnajích a otestujte své dovednosti.
  • Kombinujte Ultra Kaiju – Kombinujte Ultra Kaijus a odemkněte nové skiny, včetně Gomory ve stylu Zetton! Objevte více než 200 druhů Kaiju.

Pokud vám naše předchozí zpravodajství uniklo, přečtěte si o hře více tady.

Níže se podívejte na nový trailer.

Westernová upoutávka

READ  Nová kamera Street View od Googlu je přenosnější (a vypadá divně atraktivně)

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *