Ultra Kaiju Monster Rancher přichází na západ v roce 2022

vydavatel Bandai Namco a vývojář Koi Tecmo Monstrum bude propuštěno simulační hra Ultra Kaiju Monster Rancher pro konvertuje Přes nintendo eShop v roce 2022 na západě firmy oznámit.

v Japonsku a Asii, Ultra Kaiju Monster Rancher Fyzicky i digitálně má být vydán v roce 2022. Asijské verze bude zahrnovat podporu anglického jazyka.

Zde je přehled hry přes Bandai Namco:

Kolem

Ultra Kaiju Monster Rancher Jde o zcela novou spolupráci mezi Ultramanslavné japonské dílo tokusatsu, a Monster Rancherpopulární hraní rolí simulační série.

Tato nová hra představuje slavné „Ultra Kaiju“, jako jsou Alien Baltan, Zetton a Gomora, se slavnými herními mechanismy zvyšování a boje s monstry z Monster Rancher série.

Průvodce funkcemi

  • Objevte mnoho druhů Ultra Kaiju – Vyvolejte Kaiju prohledáním digitální databáze CD nebo skenováním kompatibilním s NFC Kartus a další.
  • Zvedněte své Ultra Kaiju a trénujte ho – Prozkoumejte a trénujte, abyste uvolnili plnou sílu svého Ultra Kaiju. Hráči si mohou užít jedinečné a skvělé pohyby Ultra Kaiju, které v originále obvykle nejsou k vidění Ultraman série.
  • Bojujte, abyste se stali nejlepším trenérem Kaiju – Soutěžte v turnajích a otestujte své dovednosti.
  • Kombinujte Ultra Kaiju – Kombinujte Ultra Kaijus a odemkněte nové skiny, včetně Gomory ve stylu Zetton! Objevte více než 200 druhů Kaiju.

Pokud vám naše předchozí zpravodajství uniklo, přečtěte si o hře více tady.

Níže se podívejte na nový trailer.

Westernová upoutávka

READ  Ředitel Overwatch připouští, že vývojář zklamal herní komunitu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.