Ukrajinský prezident prohlásil, že ruské bombardování brání civilistům opustit města

Ukrajinský prezident prohlásil, že ruské bombardování brání civilistům opustit města

BRituální politici využívají „ruskou situaci“ k vytěžení svých vlastních zisků, protože „zastiňuje domácí politický kolaps“, napsal ruský novinář Alexander Chabarov v dnešním sloupku v RIA News.

Pan Khabarov napsal o komentářích Dominika Raaba o možnosti potrestat ruské oligarchy a omezit jejich přístup k drahým britským právním firmám, aby se mohli bránit: ruská otázka zastiňuje domácí politické zhroucení.“

„Pan Raab udělal chyby během útěku spojenců z Afghánistánu – když v té době sloužil jako ministr zahraničí, odpočíval na lehátku na ostrově Kréta, zatímco jeho ministerstvo v panice nedokázalo evakuovat Afghánce spolupracující s okupačními silami. .“

Ostře také kritizoval Priti Patelovou, jak se vypořádala s migrační krizí v kanálu, a Liz Trussovou, která podle něj „má více protiruského zápalu“ než pan Raab.

Khabarov reagoval na návrhy vládních ministrů zmocnit se majetku oligarchů v Londýně a okolních oblastí a použít je k ubytování ukrajinských uprchlíků slovy: „Stojí za to si připomenout, že Spojené království dosud zuřivě vzdorovalo imigrantům jakéhokoli druhu. dokonce i ti, kteří uprchli z válek, které byly uspořádány za účasti Vitality Velké Británie“.

Porovnal potrestání oligarchy s majetkem ve Spojeném království s pirátstvím a napsal, že „Londýn je dnes opět v duchu pirátů“.

READ  Budování infrastruktury pro zelený růst

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *