Ukrajinka, která zpívala Let It Go, přijíždí v pořádku do Polska

Sledujte: Sedmiletá Amelia zpívá nech ji jít V protileteckém krytu na Ukrajině

Holčička, která taví srdce po celém světě, zpívá nech ji jít V protileteckém krytu v Ukrajina Do Polska dorazil v pořádku.

Pojmenováno po sedmileté Amelii Anisovich se stalo virálním na sociálních sítích poté, co sdílela video, na kterém zpívá hit z Disneyho filmu. zamrzlý V kyjevském suterénu, kde strávila šest dní, než podnikla dvoudenní cestu přes hranice do bezpečí.

Její matka, Lilia Anisovich, 39, řekla: slunce: „Vždy jsem věděl, že Amelia je velmi talentovaný a sladký anděl, teď to ví celý svět. Ale je tragédie, že kvůli tolika smrti a ničení není nic jiného než hvězda.“

Přečtěte si více: Amanda Holden spouští podcast se ženou, která žije na parkovišti na Ukrajině

„Strávili jsme tam celý týden bez dostatku jídla. Abychom šli na záchod, museli jsme jít nahoru, protože jeho střely létaly nad námi.“

& lt; p> Holly Willoughby a Philip Schofield pláčou při diskuzi o krizi na Ukrajině a museli přestat pracovat. & lt; /p> & lt; p> The & lt; em> Dnes ráno & lt; /em> Moderátoři diskutovali o videu, které se stalo virálním na sociálních sítích, kde mladé dívky zpívaly < em> Nech to být /em> V ukrajinštině v protileteckém krytu s ostatními hlasateli Gylesem Brandrethem a královskou reportérkou Camillou Tominey. & lt; /p> & lt; p> Když byli televizní moderátoři ve stresu, Schofield řekl: “ src=“https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/jaNXCyRDNXX2mF0j5cnLCw–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTU0MA–/https://s.yimg.com/hd/cp-video-transcode/prod/2022-03/07/622608892ff034282b44f538/622608a0c0aca100013def31_1280x720_FES_v1.jpg“/><noscript><img alt= Holly Willoughby a Philip Schofield pláčou při diskuzi o krizi na Ukrajině a museli přestat pracovat. & lt; /p> & lt; p> The & lt; em> Dnes ráno & lt; /em> Moderátoři diskutovali o videu, které se stalo virálním na sociálních sítích, kde mladé dívky zpívaly < em> Nech to být /em> V ukrajinštině v protileteckém krytu s ostatními hlasateli Gylesem Brandrethem a královskou reportérkou Camillou Tominey. & lt; /p> & lt; p> Když byli televizní moderátoři ve stresu, Schofield řekl: “ src=“https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/jaNXCyRDNXX2mF0j5cnLCw–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTU0MA–/https://s.yimg.com/hd/cp-video-transcode/prod/2022-03/07/622608892ff034282b44f538/622608a0c0aca100013def31_1280x720_FES_v1.jpg“ class=“caas-img“/>

kredit: Dnes ráno / ITV / ITV Hub

„Děti byly vyděšené. Ale video ukazuje, že svět je sjednocený a stojí s námi a to nám dává naději.“

READ  Vertical Entertainment získává 'Medieval' pro Spojené království/Irsko (exkluzivně) | Zprávy

Amelia a její bratr Misha (15) odcestovali s babičkou do Polska, zatímco Lilia a jejich otec Roman (36) zůstali na válkou zmítané Ukrajině.

Lilia řekla: „Byla jsem velmi smutná, když jsem se loučila se svými dětmi, ale bylo to nejlepší, co jsem udělala, abych se ujistila, že jsou v bezpečí.

Menzel zpívá „Let It Go“ jako Elsa v „Frozen.“ (Disney)

„Děti by měly mít možnost si hrát, být šťastné a zpívat písničky zamrzlý Ale Putin to udělal, takže se v hrůze schovali v podzemních bunkrech.

Ruský prezident Vladimir Putin zahájil invazi na Ukrajinu 24. února, což přimělo statisíce Ukrajinců k pokusu o útěk ze země.

Video natočila a zveřejnila na sociálních sítích Marta Smyková, 45letá matka dvou dětí, která mluvila s Amelií, když se s dalšími rodinami ukrývala před bombovým útokem.

LOS ANGELES, CA - 30. srpna: Idina Menzel navštěvuje premiéru Amazon Studios v Los Angeles.

Hvězda Frozen Idina Menzel patří mezi ty, na které Ameliin výkon udělal dojem. (Getty Images)

Napsala: „Od prvního slova v krytu nastalo naprosté ticho. Všichni odložili svou práci stranou a poslouchali píseň této dívky, která zářila ve světle. Ani muži nedokázali zadržet slzy.“

zamrzlý hvězda Idina Menzelová odběratel Její podpora pro Amelii po zhlédnutí videa.

Menzel, který hlasoval pro Elsu v zamrzlý Filmy, sdíleli video na Twitteru a napsali: „Uvidíme se. Uvidíme se opravdu, opravdu, opravdu,“ spolu s modrým a žlutým srdcem představujícím barvy ukrajinské vlajky.

Padesátiletá hvězda West Endu se narodila v New Yorku, ale její prarodiče emigrovali do Spojených států z Ruska. Má 12letého syna.

Ameliin výkon ocenila i Kristen Anderson-Lopez, která píseň složila se svým manželem Robertem Lopezem.

Přečtěte si více: Holly Willoughby znovu v záplavě slz nad strádáním ukrajinských dětí

ona cvrlikání: „Milá holčičko s krásným hlasem, tuhle píseň jsme s manželem napsali jako součást příběhu o uzdravení rodiny v bolestech. Způsob, jakým zpíváš, je jako kouzelný trik, který šíří světlo ve tvém srdci a uzdravuje každého, kdo to slyší.“ Zpívej dál! Posloucháme!“

READ  Capitol Sounds slaví 50. výročí svého koncertu 24. března

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.