Ukázky videa z Galaxy S23 Ultra unikají při 8K 30fps a 4K 60fps

Přestože jsme a Týden po oficiálním odhalení Galaxy S23Téměř všechny detaily celé sestavy uniklo to. Nyní unikly první ukázky nahrávání videa z Galaxy S23 Ultra, které předvádějí jeho schopnosti fotoaparátu.

Edwards Urbina to bylo Zveřejňování ukázek fotoaparátu z Galaxy S23 Ultra Během několika posledních dnů byly zveřejněny první ukázky nahrávání videa ze špičkového smartphonu. První video ukazuje 8K 30fps video pořízené 200MP zadním fotoaparátem telefonu. Druhý tweet níže odhaluje 4K video při 60 snímcích za sekundu zachycené ze stejného snímače (ISOCELL HP2).

Přestože Twitter snížil kvalitu videí svým kompresním algoritmem, stále si můžeme všimnout, že 8K video vypadá plynuleji ve srovnání s 8K 24fps videi Galaxy S22 Ultra. Navíc dynamický rozsah a kvalita zvuku zní také dobře. I 4K 60fps video vypadá slušně z hlediska dynamického rozsahu a barev.

Nejlepší je však příliš nepředbíhat a počkat, až se telefon spustí. Jednou Samsung Pohání zařízení, dostaneme ho do rukou a o výkonu fotoaparátu si povíme po recenzi Galaxy S23 Ultra a další zařízení v sestavě. Pokud uvažujete o upgradu telefonu, můžete Předobjednejte si Galaxy S23 nyní a získejte kredit až 100 $ v obchodě.

SamsungGalaxy S23 Ultra

READ  Garfield přichází tento týden do Nickelodeon All-Star Brawl

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *