Údajně Kim Čong-un masivní úbytek hmotnosti neovlivnil jeho úsudek

Severokorejský Vůdce Kim Čong-un Významná ztráta hmotnosti neovlivnila jeho schopnost vládnout poustevnickému království, a Jižní Korea Zákonodárce, kterého špionážní agentura viděla, uvádí v nové zprávě.

“Pokud je něco v nepořádku s jeho zdravím, měly by se objevit známky dovozu léků na kliniku, která je pověřena.” Kim Podle agentury Bloomberg News to ve čtvrtek novinářům řekla Kim Byung-ki.

Zákonodárce dodal, že hubený vůdce – jehož NISS odhadoval ztrátu na 44 liber – pořádal „schůzky, které trvaly hodiny“ a že na jeho způsobu jednání nebylo nic neobvyklého.

Nedávné fotografie slavného samotářského a rozvážného vůdce, který předtím vážil 308 liber, ukazují, že 37letý mladík ztratil významnou část své váhy, což vyvolalo nové spekulace o jeho zdraví.

Kim Čong-un pláče před severokorejskými představiteli kvůli „velké krizi“ virové reakce

Obličej vůdce 5 stop 4 byl znatelně tenčí a řemínek na jeho ozdobných hodinkách byl těsnější.

Kim Na zdraví se soustřeďuje velké globální znepokojení, protože veřejně nevymenoval nástupce, který by se mohl postarat o pokročilý jaderný arzenál království Hermitt, zaměřeného na Spojené státy a jejich spojence, pokud není schopen.

Minulý měsíc o tom obyvatel Pchjongjangu informoval státní média Severokorejci Zlomené srdce nad Kimovým „štíhlým vzhledem“.

KLIKNĚTE ZDE PRO APLIKACI FOX NEWS

Mezitím další zákonodárce, Ha Tae Kyung, uvedl, že špionážní agentura odhalila, že během několika dní byl napaden Výzkumný ústav pro atomovou energii, a dodal, že nedošlo k úniku „nejcitlivějších informací“, uvedl Bloomberg.

Severní Korea Ha řekl, že se také pokusil nabourat Národní institut pro výzkum fúze začátkem minulého měsíce. Obě organizace hrají klíčovou roli v Jižní Korea Výzkum jaderné energie.

klikněte Tady Číst více od New York Post.

READ  Ruští investigativní novináři zdůrazňují překvapivá zjištění týkající se otrav Putina a Navalného

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *