Účet Xbox Twitter ve skutečnosti reaguje na odpovědi „PS5 je lepší“

Je PS5 lepší než Xbox Series X? Podle milice fanoušků PlayStation, která přenáší každý tweet z oficiálního účtu Xbox na Twitteru, je „PS5 lepší.“ Ať už je to pravda nebo ne, je to debata na jindy, ale pokud budete sledovat oficiální účet Xbox Twitter, budete vědět, že odpovědi jsou touto přesnou odpovědí zaplaveny téměř pokaždé. Dnes se účet společnosti na Twitteru uklonil memu a pokusil se rozšířit olivovou větev pro fanoušky PlayStation, kteří překonali negativní vibrace nového účtu Xbox Series X. Jak byste čekali, tweet se stal virálním.

Tweet byl vydán v 16:00 EST na nose, což naznačuje, že se jednalo o plánovaný tweet. Jinými slovy, osoba provozující účet nebyl darebák a nejednalo se o automatizovaný tweet, nebo alespoň tweet nevypadá, že by zaškrtl některou z těchto polí.

Pokud jde o samotný tweet, zní: „Lidem v našich odpovědích, kteří říkají„ PS5 je lepší “: Nejlepší konzole je ta, kterou rádi hrajete. Užijte si to!“ A to je vše. Celý tento tweet.

V prostředí „válečné konzoly“ se tento tweet může zdát zcela mimo levé pole, ale není tomu tak, zejména pro Xbox, díky kterému je hraní příjemné nejen s PlayStation, ale také s Nintendem.

PlayStation se bohužel nepřipojila k dobrým vibracím, alespoň zatím ne, ale Cory Barlog ano, řediteli Bůh války V Sony Santa Monica.

Jako vždy, neváhejte zanechat komentář nebo dva, abyste nám sdělili, co si myslíte, nebo mě alternativně zasáhnout na Twitteru MustafaHosny Bože, Amen Prosím, dejte mi o tom vědět. Na jakém herním systému hrajete nejraději?

READ  Proč hráči World of Warcraft protestují proti hernímu vývojáři Blizzardu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *