Ubisoft oznamuje návrat Tom Clancy’s The Division

Ubisoft oznamuje návrat Tom Clancy’s The Division

Ubisoft oznámil Tom Clancy’s The Division Resurgence, nový free-to-play vstup do série stříleček pro chytré telefony, jehož plné vydání je plánováno na rok 2023.

Stejně jako jeho mnohem větší konzolové a PC bratři, Resurgence bude RPG z pohledu třetí osoby zasazené do otevřeného světa s novou příběhovou kampaní, která nabízí „nový pohled na hlavní příběhové události“.

Opět hrajete za agenta spojeného s divizí Strategic Homeland post-krizové Ameriky, po propuknutí smrtícího viru a kolapsu vlády. aktuální!

Oficiální odhalení The Division Resurgence.

Tisková zpráva pro Resurgence zmiňuje single a co-op hraní v různých aktivitách PVE.

Před úplným spuštěním Resurgence v příštím roce bude k dispozici uzamčená alfa verze hry, kterou se můžete nyní zaregistrovat a vyzkoušet.Snímek obrazovky The Division 2: Resurrection.

Dnes dříve Ubisoft potvrdil Divize 2 bude mít pátý rok nového obsahu a podpory do roku 2023. Zároveň také naznačil, že na cestě je mobilní pobočka – a tam je.

Kromě toho má Ubisoft ve hře další hru z franšízy The Division. Heartland bude free-to-play vstup do série pro konzole a PC, i když jsme ještě neslyšeli o tom, kdy skutečně dorazí. Možná se dozvíme více v Ubisoft Forward událost právě oznámená v září?

READ  PSA: Je to poslední odpočítávání plateb kreditními kartami 3DS a Wii U eShop (Severní Amerika)

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *