Tyne Klint • Zakladatel a generální ředitel společnosti LevelK

2022. kreslený kreslený film

„Svět je nyní otevřenější než kdy jindy různým technologiím, stylům a formám.“

podle

– Zakladatel a generální ředitel dánské prodejní a distribuční společnosti hovořil o obsahu animací, pracovních postupech a týmových aktivitách v Cartoon Movie

Přihlásili jsme se s Tyne ClintZakladatel a generální ředitel dánského prodeje a distribuce K. úroveňkteří se letos zúčastnili kreslený film (8. – 10. března) na dálku. Během našeho rozhovoru jsme se dotkli redakční politiky společnosti, typu mobilního obsahu, který hledáte, obchodních praktik a trendů v publiku.

Cineuropa: Letos jsem se zúčastnil této vzdálené akce. Jaké jsou vaše aktivity a jaký druh animačního obsahu jste hledali? Můžete mluvit o redakční politice LevelK?
Tyne Clint:
Bohužel jsem se letos musel zúčastnit Cartoon Movie online, ale i tak jsem získal dobrý přehled o silných evropských animačních projektech ve vývoji a produkci. LevelK hledá zábavné animační funkce, které osloví cílovou skupinu 6-12+. Zpracujeme jednu nebo dvě animace ročně pro prodej a sběr po celém světě. Za posledních pár let, nestálý ninja 1 [+see also:
trailer
film profile
]
(2018) a nestálý ninja 2 [+see also:
trailer
film profile
]
(2021) pro nás vyčníval, protože jsme viděli změnu v přijímání humoru a oba filmy se nejen prodávaly mezinárodně, ale byly komerčně úspěšné. Od animovaného filmu z roku 2011 se něco změnilo v přístupu a přijetí Barbar Ronal [+see also:
trailer
film profile
]
, kde jsme museli zakrýt holou zadnici na filmovém plakátu, abychom se dostali na titulní stranu komerční publikace během amerického filmového trhu. Obecně se nám produkce knižní animace také osvědčila, zde mohu vyzdvihnout český animovaný film Oddsockeaters [+see also:
trailer
film profile
]
podle Galina Miklínová Vedle Neuvěřitelný příběh o obřím hráškus [+see also:
trailer
film profile
]
podle Amalie Nesby VickA Jürgen LeerdamA Philip Einstein Lipsky. Poslední, co máme, je holandský stop-motion film oynk [+see also:
film review
trailer
interview: Mascha Halberstad
film profile
]
která zahájila program Gilles Caplus pro letošní berlínský filmový festival.

READ  Pitinova letní práce: pokus o zapojení Řecka do tokijských her
(Článek pokračuje níže – informace o firmě)

Jaké změny publika jste zaznamenali, pokud jde o konzumaci animovaného obsahu? A jaké žánry a formy jsou podle tebe na evropské animované scéně na vzestupu?
Obecně platí, že publikum konzumuje mnoho animovaného obsahu a svět je nyní otevřenější než kdykoli předtím různým technikám, stylům a formátům. Myslím, že uvidíme růst evropské animace, kde si různé žánry a formáty najdou své publikum na různých platformách – ať už jde o kino, televizní obrazovky nebo mobilní telefony. Je těžké vyzdvihnout určité tituly nebo žánry, protože existuje tolik dobrých titulů nebo žánrů. Když zapnu televizi a pustím si katalogy, vidím, že je k dispozici velké množství atraktivního obsahu. A stejně se cítím, když nás producenti osloví také…

Jak epidemie ovlivnila vaše pracovní postupy? Jsou některé z těchto praktik nastaveny tak, aby zůstaly v platnosti i v postpandemické éře?
Změnili jsme způsob fungování ve všech oblastech včetně prodeje, agregace, návštěvnosti, PR, marketingu atd… Budeme pokračovat ve vývoji nových digitálních nástrojů a způsobu fungování. nevrátíme se!

Líbilo se vám čtení tohoto článku? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, abyste mohli dostávat další podobné příběhy přímo do vaší schránky.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.