Tvůrce vklouzne do nejlepší hokejové noty českého hokejového dokumentu

Český hokejový tým na olympijských hrách v Naganu 1998

Český hokejový tým na olympijských hrách v Naganu 1998
Fotografie: Brian Bahr / Allsport (Getty Images)

Dnes, Uživatel Twitteru olVoltySquirrel Doporučil svým následovníkům sledovat úvodní tituly hokejového dokumentu z roku 2018 Nagano pásky Na oficiálním olympijském webu slíbil: „Nejste připraveni na to, co přijde.“ Jedná se o velký výprodej pro dnešní špatné uživatele internetu, ale – Holy Cow je těžké si představit, že by někdo měl Připraven Pro úvodní scénu tohoto filmu. Nagano pásky Jde o překvapení, že Česká republika porazila Rusko na mužském hokejovém turnaji na zimních olympijských hrách 1998 v japonském Naganu, ale díky příběhu je tento úvod tak neuvěřitelný (a ještě mnohem více). Pokazí to víc, než už máme, tak klikněte na tento odkaz a podívejte se na věc sami. Zde je další úžasná hokejová střela, takže máte šanci kliknout na výše uvedený odkaz.

Český hokejový tým vs. hokejový tým USA

Český hokejový tým vs. hokejový tým USA
Fotografie: Jamie Skyre / Allsport (Getty Images)

Takže jo, to je zatraceně Neon Genesis Evangelical Úvod, Jeden z největších televizních zahájení všech dob, ale o bouřlivých desetiletích české historie od sovětské nadvlády po toto velké hokejové vítězství. Obsahuje „A Horrible Angels Thesis“, která má skvěle zářící bílý text a je šťastně sestřižena jako všechno ostatní Evangelium. Své Neuvěřitelný„Nejen kvůli úplnosti odkazu, ale také proto, že v zásadě nevychází z ničeho. Evangelium Je to o malém dítěti, které se vyšplhá do obřího robota a nechce bojovat s příšerami, vrháním složitých náboženských obrazů (většinou jde o červeného sledě). Nagano pásky Jde o hokej a to je jediný zjevný odkaz Evangelium Vyrobeno v Japonsku a olympijské hry v Naganu se konaly v Japonsku.

Ale možná dokonce Dále Zajímavé je, že režisérovi Ondizovi Hudezkovi se nezdálo, že by se obtěžoval zakrýt skutečnost, že byl zrušen Evangelium Na Nagano pásky. Jedná se o vědomou – poněkud nepopsatelnou – úctu, nikoli o pokus někoho přetáhnout, o čemž svědčí skutečnost, že tweety dělá polovičatě Evangelium Poznámka ve filmu (i hravé poslech „Kdo je za tím?“ Když někdo objevil klip v roce 2019). Hoodekova poznámka se však dnes rozšířila a dostal šanci Oslavte skutečnost, že konečně dokázal „zbláznit“ anime twitter Tři roky poté, co jsem seděl na tomto neuvěřitelném velikonočním vajíčku. Jak říkají Evangelium: „Gratulujeme!“

READ  Oběti povinné antikoncepce v České republice mají nárok na odškodné 14 000 dolarů

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *