Trump News – Živě: Exprezident vítá Putinův „geniální“ krok na Ukrajině, protože případ E Jean Carroll pokračuje

Trump News – Živě: Exprezident vítá Putinův „geniální“ krok na Ukrajině, protože případ E Jean Carroll pokračuje

Ad trolling Trump o vývoji komise 6. ledna

Donald Trump v novém rozhovoru ocenil ruského prezidenta Vladimira Putina jako „chytrého“ a jeho krok směrem k Ukrajině označil za „geniální“.

Putinovy ​​kroky směrem k možné plnohodnotné invazi na Ukrajinu vedly řadu republikánů k tomu, aby se snažili obvinit z krize Joea Bidena a tvrdili, že Rusko nenapadlo žádnou zemi, dokud byl Trump prezidentem – navzdory skutečnosti, že opakovaně stál na straně pana prezidenta. . Putin na americkou armádu a zpravodajské služby, pohrdání NATO a pokusil se vydírat ukrajinskou vládu, aby vyšetřovala rodinu Bidenových.

Trump nejprve v úterý ráno prolomil své mlčení o rusko-ukrajinské krizi tweetem, který zveřejnil jeho mluvčí a tvrdil, že jeho vztah s Putinem by krizi zabránil.

Bývalý prezident zažil další porážku ve snaze zmařit vyšetřování příčin a událostí nepokojů v Kapitolu 6. ledna. Nejvyšší soud zamítl žádost bývalého prezidenta o přezkoumání žádosti komise o předání jeho záznamů. Nyní byl několikrát poražen ve svých tvrzeních, že na dokumenty z doby jeho působení v Bílém domě se vztahuje „privilegium výkonného ředitele“ a neměly by být vydány k vyšetřování.

1645605884

Republikánský kandidát odsuzuje Michaela Flynna jako „zrádce“

Republikánský kandidát do Senátu USA odsoudil vůdce QAnon generála Michaela Flynna jako „zrádce“ ve vzrušené primární debatě.

Everett Stern, bývalý bankovní informátor, který se uchází o otevřené křeslo v pensylvánském Senátu v letošních volbách v polovině volebního období, učinil poznámku při projednávání dalších kandidátů republikánské strany ve Philadelphii v pondělí večer.

Zatímco jeho protivník Cathy Barnett mluvil, pan Stern ho přerušil, aby řekl: „Podporuje vás generál Flynn. Podporuje vás zrádce.“

Alisha Rahman Sarkar23. února 2022 08:44

1645602306

Jen Psaki kritizuje Trumpa za chválu Putina

„Jako zásada se snažíme nenechat si radit od nikoho, kdo by chválil prezidenta Putina a jeho vojenskou strategii, což se podle mě tam stalo,“ řekla při odpovědi na otázku ohledně Trumpových komentářů.

Maroucheh Muzaffar zprávy.

Alisha Rahman Sarkar23. února 2022 07:45

1645600953

Stephen King říká: „Putin se vážně přepočítal“

Americký spisovatel Stephen King studoval geopolitickou krizi na Ukrajině a kritizoval ruského prezidenta Vladimira Putina.

Na Twitteru 74letý muž napsal: „Pan Putin se vážně přepočítal. Zapomněl, že už nejedná s Trumpem.“

Alisha Rahman Sarkar23. února 2022 07:22

1645598995

Právník říká, že Trumpova rodina může požadovat pátý dodatek

Alina Hobba, právnička pracující pro Trumpovu rodinu, řekla pravicovému zpravodajskému kanálu Newsmax, že by svým klientům mohla poradit, aby se přihlásili k pátému dodatku a zároveň uzavřeli dlouhodobé vyšetřování jejich financí.

Poznamenala, že Trumpovy byly umístěny „mezi skálou a kovadlinou“.

„Neupřesnila jsem, co považuji za nejlepší,“ odpověděla na dotaz hostitele, zda by je její klienti zavolali, aby je ochránili před sebeobviňováním.

Andrew Notti Má víc.

Alisha Rahman Sarkar23. února 2022 06:49

1645597391

Bývalý finanční ředitel organizace Trump žádá o odstranění obvinění

Allen Wesselberg, bývalý finanční ředitel Trump Organization, v úterý požádal soudce, aby zrušil obvinění z podvodu a daňových úniků proti němu s tím, že byl politickým cílem.

Řekl, že by to porušilo jeho imunitu při federálním vyšetřování Michaela Cohena, bývalého osobního právního zástupce bývalého prezidenta Donalda Trumpa.

Právníci pana Weisselberga uvedli, že se stal terčem manhattanského generálního prokurátora a newyorského generálního prokurátora spolu s bývalým prezidentem a Trump Organization, uvedla CNN.

Alisha Rahman Sarkar23. února 2022 06:23

1645595889

„Helsinské“ trendy na Twitteru, když republikáni obviňují Bidena z ukrajinské krize

Od úterý stovky lidí společně tweetovaly zprávy s „Trumpem“ a „Helsinki“.

Během summitu v Helsinkách v roce 2018 Trump řekl, že věří, že Putinovo „velmi důrazné a důrazné“ popírání vměšování do voleb v roce 2016 je v rozporu se zjištěními amerických zpravodajských služeb.

Mám prezidenta Putina, jen řekl, že to není Rusko. řeknu tohle. Pan Trump, stojící vedle ruského prezidenta, řekl: „Nevidím pro to žádný důvod.

Alisha Rahman Sarkar23. února 2022 05:58

1645594200

Jen Psaki popisuje, jak Biden četl Trumpův dopis v Oválné pracovně

„Bylo to dlouhé, bylo to tak dlouhé,“ řekla během jednoho dne. zvukový zápis S západní křídlo herec Rob Lowekterý hrál řečníka v populárním politickém seriálu.

Oliver O’Connell23. února 2022 05:30

1645593856

Tucker kritizoval Carlsona za bagatelizaci kritiky Ruska

Moderátor Fox News Tucker Carlson čelí odporu za to, že během krize na Ukrajině zesílil svou kritiku ruského prezidenta Vladimira Putina. Populární kritici Fox News mají Dal jsem přednost Rusku Ve svém nejnovějším zpravodajství.

V úterý Carlson řekl: „Proč chtějí demokraté, abyste nenáviděl Putina? Odeslal Putin každou práci střední třídy ve vašem městě do Ruska? Vytvořil globální pandemii, která zničila vaše podnikání? Učí vaše děti, aby přijaly rasovou diskriminaci? „Vyrábí fentanyl? Jí psy?“

Jeho komentáře přišly v patách chvály ruského vůdce ze strany bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Trump v rozhovoru označil Putina za „chytrého“ a jeho krok směrem k Ukrajině označil za „geniální“.

Během 35 sekund zde Tucker Carlson v podstatě řekl: Putin není váš nepřítel. Váš kolega Američan je,“ napsal na Twitteru zástupce Adam Kinzinger.

„Tohle zdaleka není nebezpečné,“ dodal.

Alisha Rahman Sarkar23. února 2022 05:24

1645592406

zvuky | Trump spustil pravicový sejf

Zábavná věc se stala, když jsem se pokusil přihlásit na TRUTH Social, novou platformu sociálních médií Donalda Trumpa. Požádal mě, abych souhlasil s podmínkami služby a zásadami ochrany osobních údajů, což je dostatečně spravedlivé; Většina webů to dělá. Ne, zvláštní je, že když jsem na ně kliknul, zobrazila se mi chyba 404.

Řekli mi: „Promiň, ale zdá se, že tato stránka neexistuje.“ Není nic lepšího, než nechat Donalda Trumpa – jako obchodníka, jako hvězdu televizní reality, jako politika – shrnout svou chybu 404. Trump píše jako podnikatel, proslulý přílišným slibováním a naplňováním Skylar Baker-Jordan.

Alisha Rahman Sarkar23. února 2022 05:00

1645590615

Biden vyhlašuje sankce proti Rusku za invazi na Ukrajinu

Prezident Joe Biden . řekl Spojené státy americké Uloží „první tranši“. Penalty Na dvě velké ruské banky a „komplexní sankce“ proti RuskoStátní dluh v reakci na jeho invazi UkrajinaPopsal to jako „flagrantní porušení mezinárodního práva“.

Andrew Feinberg hlásí z Washingtonu, DC.

Oliver O’Connell23. února 2022 04:30

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *