Trippy bike využívá více dílčích kol

Trippy bike využívá více dílčích kol

Kola potřebují alespoň dvě kola, aby byla řiditelná, ale [The Q] Uvědomil jsem si, že nepotřebujete nutně, aby kola byla z jednoho kusu. Pokud máte alespoň dva valivé body kontaktu se zemí, můžete rozložit zatížení na několik dílčích kol. Ukaž to tím Rozdělení zadního kola svého kola nejprve na polovinu A pak třetí Chcete-li vytvořit absolutní hlavu.

Protože tradiční kolo jízdního kola se šroubovanými paprsky se při odříznutí zbortí, [The Q] Místo nich jsou použita jednodílná hliníková kola. Pneumatiky byly rozřezány na kusy a duše nahrazeny částmi tlustostěnných trubek z HDPE, které se pod lidskou vahou nezbortí. Na kola byly instalovány pneumatiky a „duše“ z vysokohustotního polyetylenu.

pro montáž přídavných kol na rám, [The Q] Na zadní část byla přivařena sada nástavců s upevňovacími body pro dílčí kola. Aby byly synchronizovány, časování je prováděno řetězy běžícími na řetězových kolech přivařených ke kotoučovým brzdám. Ve druhém videu se také pokusil rozdělit přední kola, ale zjistil, že přední vidlice nezvládají točivý moment a nebezpečně se ohýbají, když je kontaktní bod příliš vpředu. Místo toho se usadil na třech kolech na zádech.

Hodně se podobá jeho motorceNení navrženo tak, aby bylo lepší než běžné kolo, ale je vynikající pro upoutání pozornosti. I když alespoň v některých situacích Kolo s pohonem všech čtyř kol, které vyrobil loni Může to být užitečné.


READ  Luke hrozí, že převezme Street Fighter 5

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *