Tři děkani Kolumbijské univerzity dostali dovolenou kvůli výměně urážlivých textů během slyšení proti antisemitismu

Tři děkani Kolumbijské univerzity dostali dovolenou kvůli výměně urážlivých textů během slyšení proti antisemitismu

Tři děkani na Kolumbijské univerzitě dostali volno poté, co poslali urážlivé textové zprávy, včetně emotikonu zvracejícího obličeje, během panelové diskuse o antisemitismu na nedávné akci absolventů.

Fotografie výměny textových zpráv mezi Josephem Surettem, Susan Chang Kim, Matthewem Patashnikem a Christine Crum, všemi děkany a přidruženými administrátory na vysoké škole Ivy League, byly zachyceny absolventem sedícím v davu během panelu o židovském životě dne 31. kampus .

Susan Chang Kim, proděkanka Columbia College a hlavní administrativní úřednice, byla mezi univerzitními důstojníky, kteří měli po výměně dovolenou. Kolumbijská univerzita

Během dvouhodinového zasedání si skupina vyměňovala urážlivé vzkazy, zatímco řečníci dlouze diskutovali o dopadu rostoucího antisemitismu vyvolaného válkou Izraele proti Hamásu na židovské studenty a učitele ve škole.

Mezi řečníky patřil bývalý děkan právnické fakulty Kolumbie David Schizer, spolupředseda pracovní skupiny pro antisemitismus elitní školy; Brian Cohen, výkonný ředitel Kraftova centra pro židovský život v Kolumbii; Ian Rothenberg, děkan náboženského života na univerzitě; a studentka Rebecca Masselová, která se věnovala protiizraelským protestům na akademické půdě pro studentské noviny Columbia Daily Spectator.

Matthew Patashnik, proděkan pro podporu studentů a rodin na Kolumbijské univerzitě, obvinil jednoho z řečníků panelu z antisemitismu, že využívá akci pro její „fundraisingový potenciál“. Columbia College

Zatímco účastníci sdíleli svá hodnocení bolestivého klimatu, kterému židovští studenti čelili od teroristického útoku Hamasu na Izrael ze 7. října, vedoucí představitelé Kolumbijské univerzity vydali sarkastické a posměšné zprávy, Washington Free Beacon zmíněno.

V jedné konverzaci Crum, děkan vysokoškolského studentského života, použil rozrušené a zvracející emotikony v odkazu na op-ed z října 2023 v Spectator s názvem „Spusťte poplach“, kterou napsal Yona Hein, rabín školního areálu.

Varoval v něm, že univerzitní komunita „ztratila svůj morální kompas“, když na podzim začaly v kampusu alarmující protiizraelské demonstrace.

Crum také sarkasticky odkazovala na článek, když židovská absolventka propukla v pláč, když popisovala nepřátelství, které její dcera zažila jako druhák.

Christine Crum, děkanka univerzitního studentského života, poslala emotikony na zvracení a zvracení ve skupinovém chatu s kolegy univerzitními vedoucími v narážce na op-ed napsaný rabínem kampusu odsuzující vzestup antisemitských nálad na akademické půdě. Kolumbijská univerzita

Sarkastická zpráva zněla: „A my jsme si mysleli, že Yona spustila poplach…“

READ  Čína ukončila karanténu pro mezinárodní cestovatele

Další výměna názorů ukazuje, že Patashnik, proděkan podpory studentů a rodin na Kolumbijské univerzitě, obviňuje neidentifikovaného člena výboru, že využívá situace.

„Přesně ví, co má dělat a jak plně využít tento okamžik,“ řekl Chang Kim, viceprobošt a hlavní administrativní úředník na Columbia College, „dvojí cíl.“

V e-mailu Columbia Board of Visitors, který portál obdržel, se Surette, děkanka Columbia College, omluvila za „zranění“ způsobené zprávami a trvala na tom, že odporné komentáře „neukazují na názory žádného jednotlivce nebo týmu“. .“

Kritizoval také „neznámou třetí stranu“, která pořídila fotografie skupinového chatu, a uvedl, že zveřejnění obsahu představuje „porušení soukromí“.

Surette ve svém dopise zdůraznil svůj „odhodlání poučit se z této situace a dalších incidentů za poslední rok, abychom vybudovali komunitu respektu a zdravého dialogu“, ale od páteční noci mu nebyla dána dovolená, uvedl Beacon.

Areál Kolumbijské univerzity se stal semeništěm protiizraelských demonstrací od doby, kdy židovský stát zahájil svou odvetnou ofenzívu proti Hamásu po teroristickém útoku ze 7. října. Getty Images

V reakci na to, že představitelé univerzity dostali dovolenou, mluvčí Kolumbijské univerzity řekl listu The Post: „Jsme odhodláni bojovat proti antisemitismu a podniknout trvalé, konkrétní kroky, abychom zajistili, že Columbia je kampus, kde se židovští studenti a všichni v naší komunitě cítí bezpečně a ceněn.” A schopný prosperovat.“

Kampus Morningside Heights Columbia University se stal ohniskem protiizraelských protestních aktivit krátce poté, co Izrael zahájil odvetné bombardování Pásma Gazy.

Stovky demonstrantů si během podzimu a jara postavily provizorní stanová městečka v kampusu školy za 90 000 dolarů ročně a pravidelně se střetávali s policií, když byli vyzváni, aby rozehnali neukázněné davy.

Během jednoho významného incidentu na konci dubna obsadil obrovský dav maskovaných výtržníků pro-Hamas univerzitní budovu Hamilton Hall, rozbil kladivem okno a z okna ve druhém patře vyvěsil obrovskou vlajku vyzývající k „intifádě“.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *