Třetí vlna koronavirů dorazila do Evropy

Doprava prochází podél Champs-Elysées poblíž Arc de Triomphe v Paříži ve Francii v pátek 19. března 2021. Francouzský prezident Emmanuel Macron uzavírá mnoho regionů včetně pařížského regionu, což zpomaluje hospodářské oživení země, protože se snaží udržet vlna Třetí epidemie viru Corona. Fotograf: Cyril Marcilhacy / Bloomberg přes Getty Images

Bloomberg | Bloomberg | Getty Images

London – Nobody Warnings Masivní nárůst zranění v Německu A nové Jeden měsíc v Paříži Tragická situace byla potvrzena v celé Evropě jako např Koronavirus Znovu povstat.

Proměnná poprvé objevená ve Velké Británii je považována za příčinu nového výkyvu. Uvádí se, že kmen je živější než původní kmen.

Hlavní město Francie a severní části země vstoupí v pátek do nového výluky, ačkoli školy a základní obchody zůstanou otevřené.

Průměrný počet nových případů koronaviru v zemi za sedm dní vzrostl tento týden poprvé od listopadu na více než 25 000.

V Německu poradce Angela Merkelová V březnu oznámil uvolnění výluky. To bylo, když počet infekcí na 100 000 lidí během sedmidenního období byl 65.

Ale toto číslo nyní činí 96 a existují skutečné obavy, že nákaza o Velikonocích může odrážet to, co to bylo o Vánocích.

„Vysoký počet případů může znamenat, že v nadcházejících týdnech nemůžeme podniknout další zahajovací kroky,“ řekl podle agentury Reuters v pátek na tiskové konferenci německý ministr zdravotnictví Jens Spahn.

„Naopak, možná se budeme muset vrátit.“

Polsko také zaznamenalo prudký nárůst infekcí, podle agentury Reuters téměř 52% nových případů souvisí s variantou z Británie.

Celkový počet případů zasažených do země v pátek překročil 2 miliony, přičemž 25 998 za posledních 24 hodin.

Brian Bash z CNBC přispěl k tomuto článku.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *