Tréninkový tábor NHL: Živé aktualizace, harmonogram a zprávy, jak se hráči a všech 32 týmů připravuje na sezónu 2021-22

Zprávy manažera GM Sabres Kevina Adamse ohledně Jacka Eichela nebyly neočekávané. Také to nebylo dobré.

Adams řekl, že Eshel, kapitán týmu a jeden z nejlepších center v lize, selhal ve své fyzické práci a nechce – a ani nechce – fúzní operaci, kterou tým upřednostňuje. Jde do zraněné rezervy.

„Doufali jsme, jak jsme pracovali mimo sezónu, že se vyhneme operaci,“ řekl Adams. „Rozhodně jakékoli zranění, ale zvláště toto zranění, když řešíš krk. To by byl nejlepší scénář. Bohužel včera Jack neprošel fyzickou stavbou.

„V tuto chvíli není Jack ochoten pokročit v tom, co navrhují naši lékaři, fúzní chirurgie, takže budeme nadále pracovat na řešení.“

Eshel byl také zbaven jha.

Situace je stejně chaotická jako na začátku roku. Eshel upřednostnil jednu operaci léčby herniovaného disku na krku. Preferoval jiný tým. Operace se ještě neuskutečnila, obchod se neuskutečnil a nyní se vtahuje do nové sezóny s důsledky pro hráče, tým a mimochodem i americký olympijský tým. Jaká pohroma.

Z efektivnějšího hlediska by se Eichelových 10 milionů dolarů započítávalo do platového stropu, když je v rezervě zraněných.

(Foto: Patrick McDermott/NHLI prostřednictvím Getty Images)

READ  Pollan zastává individuální vedení. Čtvrtí muži, kteří postoupí do posledního kola jarní pozvánky na Rhodu 2022

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.