Trenér Walesu Robert Page říká, že Aaron Ramsey je připraven na derby Old Firm

Záložník Rangers Aaron Ramsey

Aaron Ramsey se před nedělním zápasem Premier League s Celtic vrátil do Rangers „v plné kondici“.

Ramsey byl vynechán z kádru Walesu proti České republice poté, co se minulý čtvrtek trápil na konci semifinále mistrovství světa proti Rakousku.

Ale trenér Walesu Robert Page po úterní přátelské remíze jeho týmu 1:1 řekl, že Ramseyho vynechání bylo preventivním opatřením a očekává se, že 31letý záložník se zúčastní derby Old Firm v Ibroxu.

Dundee - Rangers - Cinch Premiership - Kilmac Stadium
Aaron Ramsey (uprostřed) vstřelil svůj první gól za Rangers proti Dundee před reprezentační přestávkou (Andrew Milligan/PA)

„Nedošlo k žádnému zranění,“ řekl Page.

„Musíme prokázat respekt i klubům.

„Máme jejich hráče a Aaronovi je teď přes 30 let. Rozhodl jsem se ho nemít ve 23.“

Aarona jsme nemuseli riskovat. Ať se vrátí do svého klubu v plné formě a zahraje si skvělý zápas, nedělní derby Old Firm.

„Rozhodl jsem se ho nemít ve 23 letech.

„Vědět, že bude menší riziko, že se zraní nebo sebere něco jiného, ​​takže ho v červnu můžeme trochu ochránit.

„Nyní jsme ve finále. Práce je hotová a nejdůležitější zápas byl ve čtvrtek proti Rakousku.“

Ramsey neodehrál celý zápas za Rangers od ledna, kdy přišel z Juventusu na hostování.

Ale zvládl 84 minut v jejich posledním zápase Premier League, když 20. března skóroval při výhře 2:1 nad Dundee.

Druhí Rangers míří do derby Old Firm, tři body před svým rivalem z Glasgow.