Trenér říká nejhorší cvičební návyky, kvůli kterým rychleji stárnete – tohle nejezte

Trenér říká nejhorší cvičební návyky, kvůli kterým rychleji stárnete – tohle nejezte

Pravděpodobně jste si v průběhu let osvojili několik cvičebních návyků – dobrých i špatných. Dnes budeme jíst absolutní Nejhorší pohybové návyky Asi jste nevěděli, že stárnete rychleji. Tímto způsobem, pokud některé z nich rozpoznáte ve svém vlastním systému, můžete se jich zbavit a opravit je co nejdříve.

Bez ohledu na váš věk byste měli pravidelně cvičit a být aktivní. Pokud chcete stárnout s grácií, silový trénink nutné vybudovat a Udržujte čisté svalyA srdce Zlepší zdraví a kondici vašeho srdce. Zdravý a aktivní životní styl zvýší kvalitu vašeho života a zvýšit dlouhověkostPozor ale na následující cvičební návyky, které mohou způsobit více škody než užitku.

Zde jsou tři zlozvyky, kvůli kterým rychleji stárnete, a co s nimi dělat. A pak si to nenechte ujít Trenér říká 6 nejlepších cvičení pro silné a pevné paže v roce 2022.

akciový boj

I když chcete tvrdě pracovat a tlačit na své tělo, abyste ze svých silových tréninků vytěžili maximum, nepřehánějte to! Ujistěte se, že netrénujete tolik, kolik se můžete zotavit. Existuje pouze tolik svalových vláken a motorických jednotek, které můžete nabrat v jednom sezení, a cokoli více se ukáže jako „nezbytečná velikost“, což znamená, že se hromadíte v únavě.

Když hodně trénujete, vaše tělo produkuje také Více kortizolu, čemuž je třeba se za každou cenu vyhnout. Nadměrný kortizol = více stresu, který může rychleji stárnout. Pokud pravidelně cvičíte silový trénink, měly by vám stačit 3 až 4 série práce na většinu cviků a můžete zařadit i odpočinkový den nebo dva.

Příbuzný: Trenér říká, že cvičením číslo 1 se definitivně ztratíte

Člověk dělá bitevní lano HIIT cvičení v tělocvičně
akciový boj

HIIT Je to skvělá forma cvičení. Ve srovnání s běžným kardiem budete spalovat kalorie rychleji, zrychlíte metabolismus a pořádně se zapotíte.

READ  Asteroid blízko Země se řítí k Zemi, aby se přiblížil! NASA dosahuje rychlosti 57 876 km/h

Nevýhodou HIIT je, že může být také obtížné se z něj zotavit – zvláště pokud cvičíte naplno v ostatní dny v týdnu. Stejně jako silový trénink chcete mít únavu pod kontrolou a nepřehánět ji. Zařaďte HIIT do své rutiny až dvakrát týdně, aby se vaše tělo zotavilo.

Příbuzný: Trenér říká, že tato spolehlivá cvičení rychle sníží viscerální tuk

Muž se špatnými zády plave na cvičení, aby pomohl s bolestí
akciový boj

Je snadné získat návyk zvedat činky a dělat HIIT jen kvůli cvičení. Mnohým jedincům to může pomoci budovat svalovou hmotu, spalovat tuk a dostat se do skvělé kondice. Trénink zóny 2 je však něco, co byste neměli ignorovat jako součást své fitness rutiny. Přístup Aerobní práce Důležité pro zlepšení metabolického zdraví, dlouhověkosti, mitochondriální funkce a klidové srdeční frekvence.

Když do své rutiny nezařadíte trénink zóny 2, přijdete o tyto klíčové zdravotní přínosy a můžete urychlit proces stárnutí. Nezapomeňte do své rutiny začlenit dvě až tři tréninky zóny 2, které trvají 30 až 45 minut na jedno sezení.

mořský kajak
akciový boj

Pro více novinek o mysli a těle se určitě podívejte Trenér říká, že nejúčinnější cviky na lýtka, jak se zbavit mozolů A Odborníci říkají, že skvělé plážové cvičení, které vůbec nepůsobí, jako by fungovalo.

Tim Liu, CSCS

Tim Liu, CSCS, je online trenér fitness a výživy se sídlem v Los Angeles Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *