Trasa Rangers Evropské ligy zničena, protože Ibrax podvádí přísná česká pravidla zamykání

Strážci překročili prestižní zákaz svých plánů Evropské ligy poté, co byl Stevenovi Gerrardovi zakázán vstup do České republiky uprostřed řady nových výluek.

Strana Ibrax bude příští čtvrtek čelit Slavii Brockové v hlavním městě České republiky, ale kvůli zápasu v souvislosti s výskytem koronových virů vyvstaly otázky ohledně zápasu na stadionu Eden.

Mnoho evropských vztahů v Champions i Evropské lize se odehrálo na neutrálních místech, aby se zabránilo odlišným pravidlům a předpisům v různých zemích.

Omezení, která nyní platí v České republice, by měla izolovat všechny návštěvníky země od Velké Británie, ale Strážci se tomuto rozhodnutí vyhnou, pokud v zemi stráví co nejméně času.

Novinky a funkce Rangers

Viceprezident Slavie Tomáš Sirovatka potvrdil: „Rangers dostali od ministerstva zdravotnictví ujištění, že jim bude umožněn vstup do České republiky, aby mohli hrát zápas Evropské ligy se Slavií.“

Gerrardova strana odcestuje ve středu večer do Prahy a několik hodin po zápase opustí hlavní město České republiky.

Mistři České republiky mlátili Minovs FC Slavia Karlovy Vary 10-3 v horkém středečním večerním pohárovém tahu za Gerrardův příjezd.

Zůstaňte informováni o všech nejnovějších zprávách Rangers Glasgow živě Tým na našich kanálech sociálních médií.

Cvrlikání: Můžete nás sledovat Glasgow Live Sport Účetní a autor Našich Strážců Mark McCall.

Facebook: Můžete sledovat náš závazek Strážci Page a přidejte se k nám Oficiální tým Rangers – Každý světelný bluesový spot.

Podíl: Pošlete text Rangers na 07899068921, poté přidejte do svých kontaktů „Glasgow Live Sport“ a získejte každodenní aktualizace a důležité zprávy o Rangers.

Útočník Stanislav Tekl se ujal vedení 6: 1 nad Slavií v zápase, když zničujícím způsobem postoupil do posledních osmi turnaje.

Ibrahim Trur otevřel skóre, zatímco Denise Wijingsey a Ontrage Linger si pomohli.

READ  🇨🇿 Česko: Všechny podrobnosti o první zkoušce Vesny

Muži Jindicha Trybinovského v této sezoně ještě neuspěli v domácí akci.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *