Trailer k Gray Manovi: Ryan Gosling a Chris Evans se pustili do napínavé hry na kočku a myš

V celém románu Marka Greena šedý muž Jeden z nejvycvičenějších a nejuznávanějších agentů CIA, nadcházející film Netflix od Russo Brothers, se stává jeho cílem číslo jedna poté, co odhalil šokující pravdu o organizaci.

První upoutávka na Šedého muže vám představí Court Gentryho (Ryan Gosling), který bojuje o život s jednou z nejvyšších světových trofejí vznášející se nad hlavou a šílencem s knírkem na ocase. Ačkoli Lloyd Hansen (Chris Evans) a Gentry byli kdysi oficiálně spolupracovníci, tito dva muži byli v rozporu v prvním traileru na Šedého muže, ve kterém má Hansen za úkol vést mezinárodní pátrání po Gentryho hlavě. Šlechtici mohou Hansenovi do jisté míry odolat, ale zdá se, že jeho existence závisí na pomoci ostatních, jako je Dani Miranda (Ana de Armas).

Hansen však není jediným zkušeným zabijákem, který hledá šlechtu. Obrazy však na první pohled spolu s upoutávkou staví postavy Goslinga a Evanse jako dvě soupeřící síly, které posouvají příběh kupředu, jak se hnutí pohybuje napříč Evropou, včetně Francie a České republiky. Ana de Armas, která dříve spolupracovala s Goslingem a Evansem na Blade Runner 2049 a Knives Out, ztvární Dannyho Mirandu, který byl popsán jako „nevystopovatelný agent“.

Objevil se také ve filmu Regé-Jean Page, nejlépe známý pro svou roli Bridgertona, a ztvární Dannyho Carmichaela, manažera National Clandestine Service. Danush, Billy Bob Thornton (který ztvárňuje režiséra Gentry), Julia Butters, Alfre Woodard, Aime Equacor, Jessica Henwick, Wagner Moura, Callan Mulvey, Scott Hayes, Michael Gandolfini a Sam Lerner jako obsazení ve filmu Šedý muž. The Grey Man bude uveden v kinech 15. července 2022 a bude k dispozici pro streamování na Netflixu 22. července 2022.

Přečtěte si také:Dhanush, intenzivní první pohled Chrise Evanse z The Grey Man OUT; Datum vydání tvůrci odhalili

READ  Arts + Entertainment - Fort Bragg Advocate-News

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.