Top 10 destinací s teplým počasím, které musíte navštívit v prosinci – Kiwi.com

Top 10 destinací s teplým počasím, které musíte navštívit v prosinci – Kiwi.com

Toto je 10 nejoblíbenějších destinací v Evropě, Severní Americe a po celém světě pro zimní dovolenou na slunci, výlety, pobyty ve městě a další.

Hledáte trochu zimního slunce? Kiwi.com tady pro pomoc. Máme pro vás doporučení na levné letenky do destinací s teplým počasím v prosinci i po celou zimu. Číst dál Nízkonákladové nabídky a cestovatelskou inspiraci pro vaši příští dovolenou ve městě.

Evropa

Malaga, Španělsko

Jistě, je to klišé balíčků, ale v Málaze je toho víc, než se na první pohled zdá – Shutterstock

Pojďme začít Španělsko s městem Malaga. Exploze cestovního ruchu a růst výhodných nabídek je stále patrný ve výškových bytových domech a hotelech podél částí nábřeží, ale samotné město si zaslouží více prozkoumání.

Dominuje mu Tell Chedid a dva hrady pocházející z let marocké nadvlády: Kasbah a dnes již zničené Gibralfaro. Tato návštěva vám poskytne skvělý vhled do historie města prostřednictvím muzea a také skvělé výhledy z kopce do křivolakých uliček starého města. Navštivte skvělou, ale zajímavě nahnutou katedrálu, ztraťte se v uličkách a náměstích historického centra a divte se, proč jste ji nechali tak dlouho navštívit.

Tenerife, Španělsko

Slunečný pohled na pobřeží Tenerife - ShutterstockNa Tenerife je něco pro každého – Shutterstock

Tenerife je také potřísněné štětcem masové turistiky, ale zase nesuďte knihu podle obalu. Je to jedno z nejrozmanitějších míst v celém Španělsku, takže ať už chcete ležet na pláži, objevovat koloniální historii, túrovat po horách a strašidelně tichých borových lesích, bavte se. tradiční jídloStrávit celou noc párty, můžete udělat jedno, některé nebo všechny!

Lisabon, Portugalsko

Konečně, Lisabon Je to skvělá volba. Klasické evropské hlavní město – sedm kopců, nádherný hrad São Jorge, tramvaje, půvabné kostely – to je také atmosférické prostředí. Ve větru od Atlantského oceánu a zalité sluncem v krásném světle svítání nebo červeného a zlatého západu slunce se okamžitě budete cítit jako součást města.

Dejte si časnou ranní kávu a sledujte, jak se město probouzí, a procházejte se až do oběda, kde si můžete dát svačinu a doplnit palivo. Odpoledne relaxujte při melodiích fado Písně unášené uličkami a bočními uličkami Alfamy, před konzumací těch nejčerstvějších a prémiových mořských plodů místní víno.

READ  Rusko považuje Spojené státy a Českou republiku za „nepřátelské“ a omezuje najímání ambasád

Severní Amarica

Los Angeles, Spojené státy americké

Kalifornie může být tím nejlepším místem, kam vyrazit za prosincovým sluncem. Má také spoustu téměř všeho, takže cokoli hledáte v útěku, Los Angeles Bylo to pokryto.

Pro gurmány je to jedno z nejlepších měst na světě pro stolování a kultura koktejlových barů je populární po celém světě. Ale hej, pokud jste fanouškem burgerových a šnorchlovacích restaurací, udělají víc než jen pokrytí! Pláže se táhnou na míle daleko, a pokud jste s dětmi, je tu spousta věcí, které je zabaví. ve sportu? Dobře, užijete si zábavu Dodgers, Rams, Lakers, Kings a Galaxy Bez ohledu na to, jaký tvar vám míč (nebo puk) udělá. Kromě toho stačí sledovat světově proslulé filmové scény a nasát vše, co město andělů nabízí.

Honolulu, Spojené státy americké

Pláž Waikiki v Honolulu - Getty ImagesWaikiki – Getty Images

Co třeba Havaj? Většina návštěvníků Honolulu sem přichází z několika konkrétních důvodů, jmenovitě slunce, nakupování a jídlo. Tohle je dost fér. Na Havaji svítí slunce téměř po celý rokA i když centrum Honolulu není obrovské, nakupování a stravování se soustředí kolem Waikiki – jeho dlouhé pláže ve tvaru půlměsíce, za kterou stojí parky, obchody a restaurace.

Chcete-li se dozvědět více, udělejte si čtyřhodinovou prohlídku města, kde uvidíte například Pearl Harbor, USS Arizona Memorial, palác Iolani a centrum Honolulu. Alternativně jsou k dispozici celodenní výlety po celém ostrově Oahu, výlety za šnorchlováním a plachtěním z pláží, školy surfování nebo dokonce výlety na koktejly při západu slunce!

Orlando, Spojené státy americké

Lake Eola Park, OrlandoOrlando může být překvapivě relaxační destinací – Shutterstock

Jinak kromě zjevného zábavní parkOrlando je krásné město k objevování se čtvrtěmi lemovanými stromy a krásnými parky, zahradami a přírodními rezervacemi. Má také několik skvělých muzeí, včetně těch v Orlando Fire Service, County History, Orlando Science Center a sochařskou zahradu českého umělce Albina Poláška. i když Tok adrenalinu Z velmi dobrých her je tu klidnější a odpočinkovější aspekt města, který vás možná překvapí.

READ  Ve věku 58 let zemřel bývalý český útočník Red Wing, vítěz Stanley Cupu Petr Klíma.

Jižní Amerika

Medellin, Kolumbie

Medellín za soumraku - Getty ImagesMedellín se v posledních dvou desetiletích zcela změnil – Getty Images

Prosinec – začátek léta – je nejlepší čas na návštěvu Jižní Ameriky a my vám zde můžeme doporučit dvě města. Nejprve se podívejme na Medellin. Druhé největší město Kolumbie se díky celoročnímu příjemnému klimatu nazývá Město věčného jara. Prošlo také jednou z nejúžasnějších proměn ze všech měst na světě. Nechvalně proslulá drogami, násilím a masovým bezprávím, v roce 2013 byla oslavována „nejvíce tvořivý město na světě.

V dnešní době se nemůžete pohybovat kvůli zábavě a chytrým nápadům: vezměte si eko-árbol, strukturu podobnou stromu, která funguje jako čistička vzduchu, nebo Barefoot Park, kde jsou návštěvníci vyzýváni, aby si sundali boty a ponožky a kroutili se a mačkali. přes písek, bahno, trávu a oblázky, než je všechny smyjete do bazénů Sladká voda. Samotné město je v úžasném prostředí, lidé jsou přátelští a všechno v Medellínu působí pokrokově, vzrušujícím a živým dojmem.

Asuncion, Paraguay

Cedule s názvem města Asuncion před palácem Palacio de LópezZnačka města Asuncion před palácem Palacio de López – Shutterstock

Směrem na jihovýchod přijíždíme do Asunciónu, hlavního města Paraguaye. hranice země Argentina A Brazílie, mnoho turistů ji přehlíží. Omyl, protože když se budete procházet po jeho nádherných památkách z koloniální éry a elegantních náměstích, brzy zjistíte, že je to místo, které nelze přehlédnout.

Jeho uvolněný přístup je osvěžující – například v Limě nebo Buenos Aires je trochu stresující situace – ale to neznamená, že se nic neděje. Je zde výběr skvělých galerií moderního umění a jsou zde parky, náměstí a restaurace od tradičních až po pouliční jídla a fusion gastronomie, vše završené přátelskou pýchou Paraguaye na rodinu a tradice.

Asie

Manila, Filipíny

Manila Je to asijská destinace číslo jedna pro naše zákazníky za měsíc prosinec. Mnoho lidí přijíždí do Manily jen proto, aby znovu odjeli – je to brána na některé z nejkrásnějších ostrovů a úžasné pláže V Asii (Boracay, Cebu a tak), ale pokračujte a je tam spousta práce.

READ  Euro: Skoti schladí tvář a Čech | Sportovní

Pravda – je notoricky známá urbanizací a frenetickou energií, ale poznejte Manilu a najdete město, které stále znovu objevuje své místo. Je domovem nejstarší čínské čtvrti na světě, řady trhů, obchodů a stánků s jídlem, stejně jako Intramuros, města opevněného hradbami ze 16. století, které obsahuje katedrálu, kostely, hrad, zahrady a rybníky, zatímco lemují koňské povozy. jeho cesta. po ulicích. Není to ta Manila, jak sis myslel.

Jakarta, Indonésie

Panoráma města Jakarta za soumrakuJakarta je pulzující město, které se nikdy nezastaví – shutterstock

Končíme s Jakartou, která je zesílením Manily. Třpytivé výškové budovy, koloniální památky a dělnické čtvrti se střídají vedle luxusních hotelů, butikových obchodů s oblečením a velkých nákupních center – vše se pohybuje rychlostí tisíc mil za hodinu.

Navzdory tomu jsou lidé přátelští a přístupní, míra kriminality je nízká a části města, jako je náměstí Merdeka, shrnuje Jak Indonésie chce, aby to svět viděl: otevřené, sebevědomé a bezpečné. Kamkoli půjdete, všimnete si, jak mnohostranné město je; Díky silné směsi kultur, náboženství, jazyků, jídel a tradic se národ tisíců ostrovů a identit spojil na jednom místě. Je to skvělá zkušenost.

Nejlepší prosinec z Kiwi.com

Toto jsou naše nejlepší tipy pro cestování za teplého počasí v prosinci. Nezapomeňte, že můžete vyhledávat, upravovat a vytvářet si vlastní itinerář Kiwi.comZarezervujte si celou cestu za jednu cenu pomocí několika kliknutí. Nabouráváme systém, letos v zimě cestujete levněji.

Chcete další cestovatelské články? návštěva Příběhy Kiwi.com.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *