Tony Duggan po oznámení těhotenství vynechá sezónu ženské Premier League fotbalové zprávy

Útočník Evertonu Tony Duggan po oznámení těhotenství vynechá zbytek sezóny WSL.

Bývalý útočník Manchesteru City, Barcelony a Atlética Madrid se loni v létě vrátil do svého prvního týmu.

31letá Dugganová bude pokračovat ve svém lehkém tréninku v Evertonu, ale po zbytek sezóny 2022/23 se nebude hrát, protože se připravuje na příchod svého prvního dítěte.

Ženy Anglie: Vzpomínka na Chloe Kelly a Fran Kirby

Chloe Kelly z Manchesteru City a Fran Kirby z Chelsea byly povolány do 24členného týmu Lyonises před vzájemnými přátelskými zápasy proti mistrům světa Spojeným státům a České republice.

Útočné duo minulo kvalifikaci mistrovství světa minulý měsíc, ale nyní je připraveno na comeback, přičemž Sarina Wiegmann se rozhodla přivést duo rovnou do vedení.

Historický okamžik pro SWPL

Sky Sports oznámila, že bude poprvé vysílat skotskou ženskou Premier League.

Sky Sports Od této sezóny budete živě vysílat události SWPL a stanete se hlavním sponzorem Ligového poháru SWPL na dalších sedm kampaní.

Minimálně pět zápasů SWPL nebo Ligového poháru bude exkluzivně vysíláno živě každou sezónu od roku 2022/23, s možností výběru z pěti dalších zápasů.

Obhájci titulu Rangers – kteří ukončili své 14leté působení v Glasgow – v současnosti vedou SWPL 1 od Celticu a Glasgow City rozdílem branky po šesti zápasech.

READ  Řecká Skari zvyšuje šance na zkrácení finále WTA

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.