Tommy Welch porazí Jerryho Svashinu v prvním kole, protože britský šampion v těžké váze vytvořil neporažený rekord | boxerské novinky

Tommy Welch říká, že urazil Jerryho Svashinu „každou střelou“, protože britský závodník v těžké váze přidal ke svému rekordu v Itálii další vítězství v prvním kole.

Welch se musel smířit s pozdní změnou soupeře, do níž nastoupil Svacina, který nahradil Petra Frolicha, ale dosáhl dalšího nemilosrdného vítězství, když čtyřikrát porazil Čechy.

Šestadvacetiletý syn, syn bývalého uchazeče o světový titul Scotta Welche, ve svých čtyřech po sobě jdoucích vyřazovacích vítězství nepostoupil přes druhé kolo.

obrázek:
Welch uspokojil svého soupeře čtyřikrát

„Když jsem ho v prvních 10 sekundách úvodního kola tvrdě zasáhl svou první velkou střelou, věděl jsem, že ho mám,“ řekl Welch.

Od té chvíle Svacina věděl, že je se zvířetem a že se nechystá utéct, a zranil jsem ho každým výstřelem, když čtyřikrát narazil na plátno.

„Po prvním kole seděl na židli a bylo jasné, že víc nechce.

„Tehdy mi řekl:„ Člověče, jsi tak silný a rychlý, ti těžkotonážníci s tebou budou bojovat “a bylo dobré to slyšet, protože je tak zkušený a byl s mnoha lidmi.

Byl jsem trochu naštvaný, a proto boj pravděpodobně skončil tak rychle, jak skončil.

Tommy Welch

„Svacina byl původní soupeř, ale my jsme chtěli někoho těžšího a on šel s Frolichem, ale pak ho znovu nahradil Svacina. Byl jsem trochu naštvaný, a proto boj pravděpodobně skončil tak rychle, jak skončil.“

„Kvůli svému výkonu jsem měl dav za sebou. Připomnělo mi to větu ve filmu Gladiátor ‚Vyhrajte dav a vyhrajete svou svobodu‘ a to jsem udělal.“

READ  AMC letí nad plány na znovuotevření některých kalifornských kin tento týden

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.