Tokyo Tennis Wrap: Olympijský tenis končí zlatým vítězstvím českých a ruských týmů v ženské a smíšené čtyřhře.

Anastasia Pavlechenkova a Andrei Rublev z Ruského olympijského výboru poprvé slaví poté, co 1. srpna 2021 vyhráli finále zlaté medaile ve smíšené čtyřhře na Ariak College v japonském Tokiu. EPA-EFE / MAST IRHAM

Autor: Thomas Klug

Olympiáda už možná skončila, ale poslední den tenisového turnaje skončil zlatými medailemi na olympijských hrách v Tokiu 2020/2021 na Ariak College v Japonsku. Belinda Benzik ze Švýcarska, která získala zlatou medaili dvouhry žen ve čtyřhře žen a ve smíšené čtyřhře, získala druhé zlato a medaili za ženský závod.

Bitva mezi šampiónkou dvouhry a čtyřhry French Open 2021 Barborou Grijikovou a její partnerkou Katherine Siniakovou, nejslavnější juniorskou švýcarskou dvojicí a další skvělou juniorskou a seniorskou Victoria Golubic. Zatím hrajte na Center Court.

Nakonec, pro Benz, plyn by neměl být vyčerpán, protože ona vyjde se zlatem a stříbrem-není to tak špatné spolu s Colubic, 7-5, 6-1 rovné sady Kryzhikova a Siniakova.

Tokio, 2020 Japonsko během tenisové akce olympijských her v Tokiu 2020 získalo zlatou medaili ve čtyřhře žen, kterou oslavily Katarina Snyakova (R) a Barbora Kryzhikova (L) z České republiky. . EPA-EFE / Stožár Irham

Letošní Roland Kros se utká s finalistkami Anastasií Pavlučenkovou a Andrejem Rublevem a letošní zlatou medailistkou ze smíšené čtyřhry s Elenou Vesninovou a Aslanem Karatsevem.

Dramatický a tvrdý boj o dokončení tenisu v těchto hrách byl velmi konkurenční záležitostí. Pavuchenkova a Ruplev přišly na poslední možné body v super tiebreaku s deseti body ve třetím a posledním setu v jejich ruském jazyce. Týmy získaly 6-3, 6-7, 13-11 Velnina a stříbro Kardashian.

Bronzová medaile Austrálie Ashley Party, dvouhra světové jedničky a nový wimbledonský šampion a včerejší vítěz Johna Pierce z wimbledonského šampiona týmu Novaka Djokoviče. Partnerka Nina Stojanovic, mladá nadcházející Srbka inspirovaná touto sezónou.READ  Česká republika loni v říjnu zaznamenala o 23 % více turistů ve srovnání se stejným měsícem roku 2021.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *