Tokio 2020: Olympijští kandidáti se hrnou do Dubaje na výcvikové tábory

Moderní tým českých pětibojů trénuje ve sportovním areálu Hamdan v Dubaji
Obrazový kredit: Dodáno

Dubaj: Spojené arabské emiráty jsou i nadále preferovanou destinací pro mezinárodní týmy, protože se připravují na nadcházející olympijské hry a další významné turnaje. Stadiony a tělocvičny světové úrovně v Dubaji byly v posledních několika měsících rušné a pořádají aktivity nejlepší světoví sportovci v bezpečném prostředí se zlatými standardy COVID-19.

Od začátku roku a za méně než 100 dní pořádal Dubaj tréninkové tábory a přátelské zápasy pro více než 50 mezinárodních týmů v různých sportech, včetně plavání, synchronizovaného plavání, moderního pětiboji, cyklistiky, tenisu, fotbalu, badmintonu, kriketu , ragby a golf.

První tři měsíce roku 2021 se konal tábor maďarského synchronizovaného plaveckého týmu ve sportovním komplexu Hamdan spolu s moderním českým pětibojem směřujícím do Tokia. Dánský badmintonový tým vedený mistrem světa z roku 2017 a současným druhým světovým mužem Victorem Axelsenem také kempoval v Dubaji, stejně jako řada arabských, asijských a afrických fotbalových týmů, které se připravují na mistrovství světa 2022 a 2023 Kvalifikace na asijský pohár AFC.

Za poslední tři měsíce zřídila v Dubaji své tábory také řada asijských a evropských fotbalových klubů, spolu s řadou tenisových a raketových hráčů, kteří pravidelně používají SAE k přípravě akcí.

Na seznam se nyní připojuje 14 ragbyových týmů směřujících na olympijské hry v Tokiu, které přijedou do Dubaje na přátelský turnaj koncem tohoto měsíce, když se připravují na olympijské hry, které mají začít 23. července a končí 8. srpna.

Turnaj, jehož hostitelem bude Emirates Rugby Federation, ve spolupráci s Dubai Sports Council, Emirates Airlines, International and Asian Rugby Federation, se bude skládat z osmi mužských týmů: Španělska, Francie, Japonska, Kanady, Argentiny, Ugandy a Chile . A Kanada – zatímco na ženských soutěžích soutěží týmy ze Spojených států, Francie, Keni, Japonska, Brazílie a Kanady.

Turnaj se bude konat na stadionu Sevens, který je domovem dubajského ragby Sevens, a turnaj se bude konat v „bublině“, v souladu se všemi protokoly COVID-19, jak byly nařízeny příslušnými úřady.

READ  Rangers připravili play-off s PSV, kde Jordan Larsson z Kodaně vstřelil třetí nejrychlejší gól v historii Premier League.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *