To nejlepší z 2021 nabídek Nintendo Switch Cyber ​​​​- Destructoid

eShop Black Friday výprodej zde

Nintendo nás nechalo čekat, ale tady je: Nintendo Switch Cyber ​​​​Deals Právě zveřejněno na eShopu. Pokud chcete získat slevy na digitální hry Switch pro Black Friday, toto je váš výprodej. Funguje do 23:59 PT úterýA 30. listopadu.

Všimněte si, že jakmile se dostanete na vstupní stránku, kybernetické nabídky nadále překonávají první skupinu doporučených her – níže jsou další skupiny pro konkrétní vydavatele a ještě více nabídek Prohledávatelná databáze eShopu. Existuje také neoficiální zdroj Deku . Nabídky, což je výchozí bod pro zjištění, které slevy představují nová minima.

Toto jsou některé z nejlepších nabídek Nintendo Switch Cyber ​​​​Deals

Udělal jsem, co bylo v mých silách, abych většinou vyzdvihl hry Switch, které jsou (nebo se jim blíží) jejich nejlevnější digitální vůbec (nebo se tomu blíží), ale existuje mnoho nových her, které mají lepší nabídky na Černý pátek se svými fyzickými kopiemi u prodejců, jako je GameStop. a Amazon.

Žijeme ve světě, kde jsou hry Nintendo jako první strana Kirby Star Allies A Nový Super Mario Bros. U Deluxe 39,99 $ fyzicky (nebo levnější!) a 41,99 $ digitálně v online obchodě. Jako někdo, kdo nenávidí přepínání vagónů a obvykle dává přednost pohodlí digitálních kopií, které zakazují skladování prasat, musím občas kroutit hlavou a smát se.

Jordan Deour

Jordan je zakládajícím členem Destructoid a plakátem zdánlivě náhodných obrázků. Jsou všechno, jen ne náhodné.

READ  Google potichu vydal propagační tapety pro Pixel 4 a 4a

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *