To nejlepší: Miss World 2021 | Philstar.com

MANILA, Filipíny – Miss World Polsko 2021 Carolina Bilawska byla korunována 70. Miss World na vyvrcholení pomalé produkce z Coca-Cola Music Hall v San Juan, Portoriko.

Na druhém místě v sestupném pořadí se umístily Sherri Saini ze Spojených států a Olivia Yass z Pobřeží slonoviny. Naštěstí se Miss Filipín 2021, Tracy Maureen Perez, dostala do semifinále a byla hrdě součástí 12 nejlepších.

Příbuzný: Filipínka Tracy Maureen Perezová se kvalifikovala do soutěže Miss World 2021 na 12. místě

‚Jsme na tebe tak hrdí‘: Megan Young dává najevo svou podporu Tracy Maureen Perez

Dalšími třemi šťastnými kandidáty do první šestky jsou Indonésie, Severní Irsko a Mexiko, zatímco dalšími ženami, které se dostanou do první dvanáctky, jsou Somálsko, Kolumbie, Česká republika, Francie a Indie. První držitelkou titulu Miss World byla Švédka Kiki Hakansonová.

Příbuzný: Polsko získává titul Miss World 2021; Kompletní seznam vítězů

Přehlídka byla zahájena předem nahraným produkčním číslem od Colisea Jose Miguela Agrelota, kde všech 97 delegátů předvedlo „Tance světa“ se skupinou latinských tanečníků.

Sedmdesátičlenná Puerto Rico Philharmonic představila téma velkého večerního souboru, který poprvé zarezonoval v soutěži Miss World v roce 1951 v londýnském divadle Lyceum.

Jako organizace se srdcem pro filantropii zahájila The Miss World Organization v roce 1972 soutěž Beauty for a Purpose Fast Track Challenge (BWAP). Letos se spojila s portorickým subjektem, nadací Integro Foundation, a podařilo se jí vybrat 14 dolarů milionů, včetně příjmů 250 000 USD. Z položek nabízených v aukci přinesli sami kandidáti.

Dojemný okamžik nastal během předkorunovačních obřadů, kdy organizace spolu se soudci a 40 nejlepšími kandidáty ocenila Miss World na Ukrajině, aby podpořila její úsilí zastavit válku, kterou Rusko rozpoutalo proti její zemi.

READ  Heidi Lamar oslavila novou knihu

Příbuzný: „Light 4 Ukraine“: Miss World se připojuje k výzvám k míru na Ukrajině

Miss Polska Karolina Bilawska byla korunována nejdéle trvající Miss World 2019 Toni-Ann Singh z Jamajky.

Finálová show 70 Miss World byla živě vysílána celostátnímu publiku CNN Filipíny. Fanoušci soutěže, kteří nestihli přímý přenos, mohou sledovat reprízu dnes večer ve 22:00 na stejném kanálu.

Příbuzný: Živé aktualizace: Miss World 2021

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *