„To dává pozitivní vibrace Mission Impossible“: Nová spinoff série Doctora Who na UNIT se těší celosvětovému uznání, protože fanoušci vítají zpět Jemmu Redgrave v hlavní roli

jako doktor kdo Jodie Whitaker se připravuje na oslavu 60. výročí a se svou rolí se rozloučí. David Tennant se vrátí ve výročních speciálech po boku Ncuti Gatwy, který převezme funkci doktora. Fanoušci trpělivě čekali na jakoukoli novinku a naštěstí pro ně čekání skončilo.

Nálepka Doctor Who

Zdá se, že franšíza poté pracuje na další větvi série Torchwood S postavou Jacka Harknesse se to stává obrovským hitem. Tato nová show bude zahrnovat pouze Kate Stewart. Verze Dr. Whitakera nebyla zpočátku dobře přijata, ale nyní je situace velmi odlišná. Ve skutečnosti její interakce s Jemmou Redgrave udělala fanoušky velmi šťastnými, že se UNIT znovu vrátí.

Přečtěte si také: Lékař Jodie Whitaker, který málem zabil multimiliardovou franšízu BBC: „Vlastně jsem šel dolů“

doktor kdo Pro spin-off s Jemma Redgrave

Jednotka byla poprvé představena v r doktor kdo v roce 1968 a od té doby je stálicí série. Zatímco série obnovy viděla návrat UNIT pouze v sezóně 4 s Doktorem Davida Tennanta. Pracovní skupina se však zmínila již dříve. Gemma Redgrave se ve filmu objevila jako Kate Stewart doktor kdo Speciální denní lékař jako vedoucí vědeckého výzkumu.

Gemma Redgrave ve filmu Doctor Who
Gemma Redgrave ve filmu Doctor Who

Redgrave pracoval po boku Matta Smithe a Petera Capaldiho a také Jodie Whittaker. Nyní bude hrát ve své vlastní vedlejší roli Stuarta a bojovat proti mimozemšťanům, až bude Doctor na světě. Série byla dlouho chválena pro své silné a naturalistické zobrazení žen u moci. Od Rose Tyler a Clary Oswald až po samotného Doktora nebyla nouze o silné ženské postavy. Zejména proto, že i se svými společníky mají vždy větší roli než vedlejší postava. Russell T Davies se podívá na spin-off a oživí Unity tak, jak na něj fanoušci čekali.

READ  5 filmů Wese Andersona, které můžete sledovat v jeho narozeninovém měsíci

Přečtěte si také: „Bylo to jako dostat velmi pěkný dárek“: David Tennant o svém „nešikovném“ lékaři, který se vrátil

doktor kdo Fanoušci se nemohou dočkat návratu Gemmy Redgrave

Gemma Redgrave jako Kate Stewart

Ke Kate Stewart z Jemmy Redgrave se vždy přistupovalo velmi pozitivně. Fanoušci milují její osobnost a dynamiku, kterou má s Doktorem, bez ohledu na to, jakou mají tvář.

Jsou nadšeni, že vidí, jak se herečka vrací do své ikonické role a vede cestu do další kapitoly vesmíru doktor kdo. Franšíza se neustále rozšiřuje a chtějí vidět více z toho, co může série nabídnout.

Přečtěte si také: ‚RIP Doctor Who‘: Fanoušci jsou přesvědčeni, že nová dohoda BBC-Disney zabije britské kořeny franšízy a dá Doctor Who celoamerickou přeměnu

zdroj: Zrcadlo

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *