Titulek „La Chimera“ Alice Rohrwacher se prodával v Cannes International Match Factory

Titulek „La Chimera“ Alice Rohrwacher se prodával v Cannes International Match Factory

Nejnovější fotografie italské režisérky Alice Rohrwacher žádná chiméra Poté, co minulý měsíc debutovala na filmovém festivalu v Cannes, uzavřela řadu mezinárodních dohod pro The Match Factory.

Snímek v hlavní roli včetně Joshe O’Connora, Isabelly Rossellini a Alby Rohrwacher byl prodán ve Velké Británii, Irsku (Curzon), Austrálii a na Novém Zélandu (Palace Entertainment), Beneluxu (září Film), Německu (Bevel Medien) , Hong Kong (Edko), Španělsko (Elastica), Jižní Korea (M&M International), Čína (Jetsen), Japonsko (Bitters End) a Tchaj-wan (Swallow Wings).

Více termínů

Zlatá palma Neon už zajistila severoamerická práva. Ad Vitam je koproducentem a distributorem ve Francii, zatímco Filmcoopi uvede funkci ve Švýcarsku a 01 Distribution v Itálii.

Další dnes oznámené obchody jsou Rakousko (Stadtkino), Pobaltí (A-One), Bulharsko (Art Fest), SNS (Mauris Film), Česká republika a Slovensko (Aerofilms), Finsko (B-Film), Dánsko (Filmbazar), dříve Jugoslávie (MCF), Řecko (Sinopo), Maďarsko (Sirco), Střední východ a severní Afrika (The Animated Turtles), Polsko (Aurora Films), Portugalsko (Midas), Rumunsko (Independenta), Singapur (Projected Pictures), Thajsko ( Documentary Club), Ukrajina (Arthouse Traffic).

La Chimera, odehrávající se v 80. letech 20. století v tajném světě tombaroli neboli vykradačů hrobek, vypráví příběh mladého anglického archeologa (O’Connor), který se zaplete do nelegálního obchodu se starověkými nálezy. Carol Duarte a Vincenzo Nimolato si také zahráli na obrázku, který byl vyroben v Tarquinii a jižním Toskánsku, stejně jako ve střední Itálii a Švýcarsku.

Produkoval pravidelný spolupracovník Rohrwacher Carlo Cresto-Dina žádná chiméra Prostřednictvím své společnosti Tempesta a dlouholetých podporovatelů Rai Cinema. Jak jsme tehdy zmínili, žádná chiméra Davy na Croisette okouzlily, protože v divadle Lumière v Palais sklidila 9minutové ovace vestoje. Pete Hammond z Deadline označil snímek za „geniální a tajemný“.

Nejlepší termín

Popsat Uzávěrka newsletteru. Pro nejnovější zprávy nás sledujte FacebookA CvrlikáníA Instagram.

READ  Thandie Newton řekla, že odmítla film o superhrdinech poté, co byla požádána, aby hrála umírající matku

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *