Tipy, jak zabránit šíření COVID-19, chřipky a RSV

COVID-19, chřipka a RSV se šíří. Zde je návod, jak zůstat zdravý během setkání na Den díkůvzdáníNyní je mnoho nemocí. RSV, chřipka a COVID. A protože myslíme na poděkování a na lidi, které máte rádi a na kterých vám nejvíce záleží, existuje několik jednoduchých věcí, které můžete udělat, abyste je ochránili. Začněme s každým ve vašem domě na shromáždění. Lékaři vám doporučují zkontrolovat a ujistit se, že v posledních několika dnech nebyl nikdo nemocný. A pokud je povzbuzují, aby zůstali doma a můžete s nimi virtuálně mluvit, díky, protože to může ovlivnit prakticky každého, zejména děti a starší lidi. Takže nejen RSV, ale tekutý uzávěr, doporučujeme vám často si mýt ruce. Nepřejíždějte kolem dětí kvůli cákání a polibkům, také otřete povrchy kvůli chřipce a zakryjte se. Stále se můžete nechat dobře očkovat a pomoci našim zdravotníkům na dovolené. Udělejte svůj díl, dodržujte pokyny a chraňte svou rodinu, aby se nezvyšoval počet případů, které skutečně vidí. a Lancast

COVID-19, chřipka a RSV se šíří. Zde je návod, jak zůstat zdravý během setkání na Den díkůvzdání


Zdravotní experti jsou znepokojeni, protože miliony Američanů slaví Den díkůvzdání, protože COVID-19, chřipka a respirační syncyciální virus známý jako RSV se šíří po celé zemi. Pocit nemoci v posledních dnech. Pokud jsou nemocní Povzbuďte je, aby zůstali doma Často si myjte ruce Nedávejte děti ven kvůli objetí a polibkům Otřete povrchy Nechte se očkovat proti chřipce a COVID-19 Některé nemocnice jsou bombardovány tzv. Udělejte vše, co můžete, abyste zabránili šíření tyto nemoci.

READ  Hubble zachytil tvář nádherné velké spirální galaxie

Zdravotní experti jsou znepokojeni, protože miliony Američanů slaví Den díkůvzdání.

COVID-19, chřipka a respirační syncyciální virus, běžně známý jako RSV, se šíří po celé zemi.

Lékaři ze Susquehanna Valley nabízejí tyto tipy, jak zůstat zdravý během prázdninových setkání:

  • Zkontrolujte, zda se někdo v posledních dnech necítil nemocný. Pokud jsou nemocní, povzbuďte je, aby zůstali doma.
  • Často si myjte ruce.
  • Nepředávejte děti kvůli objetí a polibku.
  • Otřete povrchy.
  • Nechte se očkovat proti chřipce a COVID-19.

Některé nemocnice bombarduje takzvaná „trojitá epidemie“.

Vyzýváme vás, abyste pomohli zdravotnickým pracovníkům tím, že uděláte vše, co můžete, abyste zabránili šíření těchto nemocí.

Zdroje RSV

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.