Thirteen Lives on Amazon Prime: Survival je číslo 1 v 16 zemích

Thirteen Lives on Amazon Prime: Survival je číslo 1 v 16 zemích

Skutečný thriller o přežití „Třináct životů“, který vypráví příběh mladého thajského fotbalového trenéra Ekkaphona Chanthawonga (Teeradon Supapunpinyo) a jeho týmu dvanácti fotbalistů uvězněných ve slavné thajské jeskyni Tham Luang, byl vydán na Amazon Prime Video 5. května. 2022. Nedávná zpráva uvádí, že Survival byl vysílán na prvním místě asi v šestnácti zemích.

reklamy

podle Flexpatrol„Třináct životů“ skončilo na prvním místě v téměř 16 zemích a nakonec se umístilo jako numero uno v globálních streamovacích titulech tohoto týdne. To není žádným překvapením, vezmeme-li v úvahu, že jej režíroval oceňovaný režisér Ron Howard, jehož comeback chválili internetoví hráči a významní herci sestávající z velkých jmen jako Viggo Mortensen, Colin Farrell a Joel Edgerton.

reklamy

Související články

Video ‚Thirteen Lives‘ na Amazon Prime: Jak byly smazány scény Vigga Mortensena z The Purple Rose of Cairo

reklamy

Recenze fanoušků Thirteen Lives: Diváci chválí film Survival jako „skvělý příběh dobře vyprávěný“

reklamy

Podle žebříčků Flixpatrol je Thirteen Lives v současnosti nejsledovanějším filmem v zemích jako USA, Velká Británie, Švédsko, Španělsko, Portugalsko, Slovensko, Norsko, Nizozemsko, Itálie, Irsko, Maďarsko, Německo, Francie, Finsko, Dánsko, a ČR tento týden.

Převyprávění oscarového filmového režiséra Howarda o nechvalně známém incidentu v jeskyni Tham Luang z roku 2018 zasáhlo srdce globálních fanoušků a fanoušků. Netřeba dodávat, že film Třináct životů je velmi chválen fanoušky i kritiky. Film byl chválen pro svůj dobře vyřezaný příběh a vynikající herecký výkon.

reklamy

Zajímavé je, že převyprávění složité záchranné mise podniknuté k záchraně mladého thajského fotbalového týmu dvanácti chlapců a jejich trenéra před pádem do trvalé pasti v jeskyni Tham Luang v Thajsku mu vyneslo „nový“ certifikát. shnilá rajčata Skóre 88 procent, s vyšším uživatelským hodnocením 92.

reklamy

Záběr z filmu Třináct životů (MGM/Amazon)

Oficiální synopse k filmu „Třináct životů“ zní: „Ve skutečném příběhu Třináct životů 12 chlapců a trenér thajského fotbalového týmu prozkoumají jeskyni Tham Luang, když je neočekávaná bouře uvězní v místnosti uvnitř hory. v bludišti zatopených jeskyní čelí nemožným potížím. Tým potápěčů světové třídy proplouvá mílemi nebezpečných jeskynních sítí, aby zjistil, že nalezení chlapců je jen začátek.“

READ  Highland Film Group ukončuje velké prodeje thrilleru Joshe Duhamela o vloupání 'Bandit' (exkluzivní) | Zprávy

reklamy

S Mortensenem, Farrellem, Edgertonem a Tomem Batemanem v hlavních rolích má Thirteen Lives dokonalou fúzi skutečného příběhu přepracovaného na obrazovkách s adrenalinem nabitým příběhem s mnoha úžasnými filmovými momenty s úžasnou kamerou a brilantní režií režiséra spolu s With. špičkové výkony všech hvězd, které hrály své postavy s lehkostí a sebevědomím.

reklamy

Thirteen Lives se aktuálně streamuje na Amazon Prime Video.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *