The Grey Man má premiéru na Netflixu v Egyptě 13. července

Netflix uvede „The Grey Man“ v egyptských kinech 13. července.

Jedná se o pokus povzbudit veřejnost, aby se znovu vrátila a navštívila filmy v kinech, zejména s Egyptské ministerstvo zdravotnictví Přijetí řady opatření ke zmírnění omezení koronaviru.

Netflix oznámil precedens a 13. července promítl svůj nový film „The Grey Man“ v kinech v Egyptě, aby zajistil, že si diváci budou moci užít akční zážitek z filmu v kinech.

A Netflix v prohlášení uvedl, že filmový zážitek zůstává jedinečný a důležitý a musí být zachován, a nabádá diváky, aby si užili události filmu a vizuální a zvukové efekty, zejména po neochotě velkého počtu diváků během poslední období. Návštěva filmů v kinech kvůli koronaviru.

Film, který při ohlášení nadchl publikum díky svému vynikajícímu obsazení, je obrovská produkce Netflixu s rozpočtem 200 milionů dolarů. Film je produkován AGBO.

Události filmu jsou inspirovány první knihou ze série „The Grey Man“ od Marka Greena, která vyšla v roce 2009, a až šesti knihami od Joe Russo, Christophera Marcuse a Stephena McFeelyho.

Hrají Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas, Jessica Henwick, Wagner Moura, Dhanush, Billy Bob Thornton, Alfre Woodard, Reg Jane Page, Julia Butters, Amy Ecuacure a Scott Hayes.

Špionážní thriller spojuje bratry Joea a Anthonyho Russo, režiséry série Avengers.

Režisér Anthony Russo zdůraznil, že výběr filmového štábu je jednou z nejdůležitějších a nejdůležitějších věcí v každé práci, a to i přes velký počet herců, kteří se na práci podílejí.

Dodal, že diváci museli film nejprve zhlédnout na plátnech kin, aby jasně viděli detaily postav.

Mezitím Ross tvrdí, že „Šedý muž“ je neuvěřitelně tajemná postava s přísně tajnou minulostí. Je to v podstatě duch, jehož úkolem je zmizet na očích, agenta CIA Kurta Gentryho – hraje Ryan Gosling – lépe známý jako Sierra Six.

READ  Jak obrýlený „anti-Bond“ změnil život Michaela Caina

Je propuštěn z federálního vězení a naverbován svým šéfem Donaldem Fitzroyem – hraje Billy Bob Thornton – vysoce kvalifikovaný a certifikovaný zabiják žoldáků CIA, ale když se stane cílem, karta se obrátí a Lloyd Hansen ho pronásleduje.

Chris Evans je bývalý člen CIA po celém světě, který se nezastaví před ničím, aby ho zabil, s pomocí agentky Danny Mirandy (Ana de Armas), která mu kryje záda.

Russo vysvětlil, že je možné, že film bude mít další díly, protože dílo je součástí série, a že neodpoví na všechny otázky v tomto filmu, ale ponechá některé možnosti otevřené pro budoucí díly.

Dodal, že ostatní postavy mohou diváci sledovat v nadcházejících dílech.

Film se natáčel mezi Českou republikou, Francií a Spojenými státy. Natáčení začalo od 15. března do 22. července 2021 a mělo začít v lednu 2020. S šířením koronaviru bylo ale natáčení odloženo na rok 2021 v Long Beach Los Angeles.

Dílo bude poprvé uvedeno v kinech od 13. července v některých divadlech v Egyptě a 14. července v Saúdské Arábii, Emirátech, Kuvajtu a Kataru.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *