Thajec v kómatu poté, co zahraniční majitelé Porsche obdivovali jeho brutální útok

Sedmačtyřicetiletý Thajec je v kritickém stavu poté, co byl napaden dvěma francouzskými státními příslušníky při nevyprovokovaném útoku zachyceném kamerou.

Somkuan Songkhot vyzvedl svou manželku Lakhana Salao z úklidové práce v Central Mall na Koh Samui v provincii Surat Thani 15. října a byl jízdy domů Na jejich motorce, když kolem nich projelo bílé Porsche s bangkokskou poznávací značkou. Podle Lakhany Somkuan řekl: „To auto je tak krásné, kdy dostaneme takové auto?“ Údajně sledovali Porsche, aby ho ocenili o něco déle, než projeli.

Pak prý Porsche začalo roztáčet motorku manželů a řítilo se k nim, dokud nezastavili na okraji silnice před stánkem s pečeným vepřovým. Motorista zastavil Porsche kolmo k vozovce, čímž zablokoval provoz. Lakhana řekl, že Somquan viděl dva pasažéry jako cizince a myslel si, že by se mohli ztratit, a tak k nim přistoupil a zeptal se anglicky, zda nepotřebují pomoc.

Tehdy muž v černém tričku opustil stranu spolujezdce v Porsche a zaútočil na Somkuana. Na videu zachyceném při nehodě mobilním telefonem je vidět, jak muž kopal a bil Somkwona pěstí do obličeje, čímž upadl a tvrdě se udeřil hlavou o chodník, čímž ztratil vědomí. Nebylo jasné, zda na Somquana zaútočil i řidič, který je na videu bez košile.

Více od NextShark: Ghansko-japonská Aisha Harumi Tochigi je korunována Miss Japan 2020

Policie zatkla a obvinila dva francouzské státní příslušníky ve věku 28 a 34 let, kteří se přiznali k útoku na Somkoana, z napadení jiné osoby a způsobení vážného zranění. Policie zajistila i jejich vozidlo.

Somkuan byl převezen do nemocnice na Koh Samui, kde údajně podstoupil nouzovou operaci mozku k léčbě krvácení do mozku a zůstává v kritickém stavu.

Více od NextShark: Asijský muž je napaden mužem trpícím rasovým zhroucením v New York City 7-Eleven

READ  USA posílají „vzdušné prostředky“, aby pomohly hledat pohřešovanou indonéskou ponorku

Doporučený obrázek prostřednictvím __

Líbí se vám tento obsah? Přečtěte si více od NextShark!

Singapurec zachrání nemocného doručovatele jídla a pomůže mu doručit poslední objednávku

Britští soudci se stáhli z nejvyššího soudu v Hongkongu na protest proti čínským bezpečnostním zákonům

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.