Test Taylor Crab pozitivní pro COVID-19, pravděpodobně mimo tokijské olympijské hry v plážovém volejbalu – East Bay Times

Jižní kalifornská diskusní skupina zjistila, že americký hráč plážového volejbalu Taylor Crabbe má pozitivní testy na COVID-19 a je pravděpodobné, že na olympijských hrách nebude chybět.

Podle osoby obeznámené se situací měl Crabb pozitivní výsledky krátce po víkendu po příjezdu do Japonska. Zatímco alternativní jméno nebylo oficiálně oznámeno, bývalá hvězda USC Trey Bourne byla na cestě do Tokia v úterý odpoledne amerického času.

Crabb (29) a partner Jake Gibb (45) mají hrát v neděli večer v olympijském zápase základní části v parku Shiokazi vedle Tokijského zálivu Italové Enrico Rossi a Adrien Carambola.

Český hráč plážového volejbalu Ondij Berusic také pozitivně testoval COVID-19 a svůj úvodní zápas vynechá.

Potvrzení Crabbova pozitivního testu přichází jen několik hodin po zveřejnění SCNG speciální zpráva Podrobně popisuje, jak by jeho účast na tokijských hrách nebyla možná, kdyby arbitr neomezil pozastavení amerického volejbalu na rok 2019 až do září 2021 za porušení dřívějšího zákazu zneužití chování nezletilé dívky.

Dříve nehlášené americké volejbalové dokumenty získané SCNG podrobně popisují počáteční pozastavení Crabba v roce 2017 a jednomyslné rozhodnutí správní rady amerického volejbalu z května 2019 prodloužit pozastavení do 28. září 2021. Druhé rozhodnutí přišlo poté, co porušil dohodu o narovnání O první pozastavení výcviku v táboře pro mladé dívky. Rozhodnutí představenstva bylo učiněno s jasným pochopením, že bude Crabbovi bránit v účasti na olympijských hrách v Tokiu, původně plánovaných na rok 2020.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.