Tento film z České republiky poráží ve vysílání americké filmy

Někdy je snadné zmeškat mezinárodní vydání filmů, ale ještě obtížnější je, když se ukáží jako velmi populární ve streamovacích službách, jako jsou HBO Max. Zvláště filmy o hlíně jsou v dnešní době velmi vzácné, a to navzdory filmům jako běh kuřete A Pirát! Dokažte její schopnost dobře fungovat u pokladny.

Tento film z České republiky udržuje styl Stop Motion naživu a dokáže toho dosáhnout zásadním způsobem tím, že se stal jedním z deseti nejpopulárnějších filmů, které jsou v současné době na HBO Max navzdory omezené dostupnosti v jiných zemích. Pat a Matt: DIY problémy Ukazuje, že když je film dostatečně populární, ani žíznivé americké publikum ho nepřekoná vysílanými čísly.

známý jako Pat & Matt: DIY Problémy V angličtině je film založen na postavách Pat & Matt vystupujících v krátkém filmu, který byl v kinech uveden v roce 1976 a od té doby produkoval televizní seriál s více než 120 epizodami. Film zachycuje drsné chování dvou neohrabaných kvalifikovaných pracovníků, kteří se snaží vyřešit své problémy stále bizarnějšími vychytávkami, než se všechno pokazí.

Jednou z nejlepších částí filmu je, že navzdory tomu, že je film v jiném jazyce, je díky minimálnímu dialogu viditelný pro všechny diváky. Ti, kteří mají VPN, si mohou vychutnat toto klasické komediální duo Pat a Matt: DIY problémy Na HBO Max.

READ  Promítání filmu „Matka sněhu“.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *