Tento film z České republiky poráží ve streamování americké filmy

Tento film z České republiky poráží ve streamování americké filmy

Mezinárodní filmová vydání je někdy snadné přehlédnout, ale mohou být velmi obtížná, pokud se ukáží jako velmi populární ve streamovacích službách. HBO Max. Navzdory takovým filmům jsou filmy Claymation v dnešní době velmi vzácné Kuřecí běh A Piráti! Dokazuje, že v pokladně mohou podávat lepší výkony.

Tento film z České republiky udržuje filmový styl Stop Motion naživu a zvládá ho ve velkém, když se stal jedním z deseti nejpopulárnějších filmů na HBO Max právě teď, i přes omezenou dostupnost v jiných zemích. Bot and Boy: DIY Problems Když je film dostatečně populární, ukazuje, že ani seriózní americké publikum ho nepřekoná v počtu streamovaných filmů.

Známý jako Bot & Boy: DIY Problémy V angličtině je film založen na postavách Pat & Matta, kteří se objevili v divadelní povídce vydané v roce 1976, a později vytvořil televizní seriál s více než 120 epizodami. Film představuje fraškové hříčky dvou neohrabaných řemeslníků, kteří se snaží vyřešit své problémy stále divnějšími pomůckami, než udělají chybu.

Jednou z nejlepších částí filmu, i když je v jiném jazyce, je minimální dialog, který umožňuje sledování všem divákům. Ti, kteří mají VPN, mohou ochutnat tento klasický pár klimatických komedií Bot and Boy: DIY Problems Na HBO Max.

READ  Ruská kampaň platí europoslance, říká belgický premiér - POLITICO

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *