Tento český národ je především o ženské nadvládě

Tento český národ je především o ženské nadvládě

Většina z nás žije svůj rušný život ve větší společnosti, která se řídí nejen soudními pravidly, ale také dalšími agenty morální policie. Pokud jde o ženy, chaos útlaku vrcholí. ale, V tomto světě existuje jeden národ, který se řídí zásadou „ženy nad muži“.

Tento český národ je především o ženské nadvládě

Království onoho světa se zrodilo v roce 1996, po jeho oddělení od České republiky. Zemi zcela ovládají ženy a říká se, že má královnu jménem královna Patricie I. V 90. letech využívali obyvatelé samozvané země budovy a areál paláce z 16. století za své.

Nyní má národ svou vlastní jedinečnou měnu, policejní instituci a pasy. Ačkoli není oficiálně uznán jako suverénní stát žádnou jinou zemí na světě.

Země vznikla na principech matriarchátu, ve kterém mají ženy veškerou moc. Kromě Vanilla Rules of the Nation má OWK také témata BDSM a silné ženské nadvlády.

Ženě bylo uděleno občanství, pokud měla alespoň jednoho mužského sluhu

Unsplash

Na rozdíl od mnoha jiných zemí má tato země svá vlastní bizarní kritéria, která musí potenciální občané splnit. To zahrnuje povinnou dobu služby v Královském paláci v délce minimálně 5 dnů. Během této doby se od nich očekává, že budou bez jakýchkoliv výčitek následovat královniny pokyny.

Ti z jiných zemí jsou požádáni, aby vytvořili symbolickou pohovku pro královnu na znamení jejich úcty. Kromě toho konzumace alkoholu vyžadovala rituál, protože musel být nalit královně k nohám, než jej mohli konzumovat mužští otroci. Královna si ponechává plnou pravomoc vydávat předpisy a zákony podle vlastního uvážení.

Ženy hledající občanství musí mít alespoň jednoho mužského sluhu, být plnoleté a strávit alespoň pět dní v královnině paláci.

Pro další trendy příběhy nás sledujte kabel.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *