Tenisové líbánky musí počkat! Čerstvě vdaná Svitolina je zpět u soudu

TOKIO 21. července (Reuters) – Jen málo sportovců by na olympijských hrách v Tokiu mělo více akcí než ukrajinská Elina Svitolina a francouzská Gael Monfils.

Poslední tenisový silák se v pátek oženil, ale jejich líbánky musely počkat o dva dny později, když nastoupily na letadlo do Tokia.

Světová šestka Svitolina se v úterý vrátila na trénink na tenisovém kurtu Ariak, kde bude oblékat barvy Ukrajiny pro tenisový turnaj Games a pokusí se zlepšit svoji roli ve čtvrtfinále na hrách v Riu před pěti lety.

„Jsme zvyklí pořádat hodně soutěží ročně, takže není čas na odpočinek,“ řekl Svitolina Mezinárodní tenisové federaci.

„Teď je čas soustředit se na tenis a samozřejmě na olympiádu. Pro každého sportovce je tu opravdu zvláštní pobyt. Líbánky plánované na listopad!“

Svitolině bylo 21 a umístila se na 20. místě na světě, když ve třetím kole dvouhry žen v Riu vyloučila americkou průkopnici Williams, ale nedokázala zúročit své historické vítězství prohrou ve čtvrtfinále s Češkou Petrou Kvitovou.

Důraz byl kladen na tenis pro Svitolinu, když se na kurtu potila a snažila se vyrovnat s horkými a vlhkými podmínkami v Tokiu.

„Spravedlnost je neuvěřitelná,“ řekla. „Mnoho vzrušujících událostí v mém životě. Teď je velmi dobré být na olympiádě.“

„Bylo neuvěřitelné mít svatbu a v tuto chvíli, s omezeními COVID, bylo neuvěřitelné, aby se dvě rodiny spojily. Měli jsme se skvěle.“

„Ale teď jsme tady. Musíme se připravit a doufejme, že si zde v Tokiu dokážeme zahrát dobře.“

Hlášení Sudiptu Ganguly Úpravy Lincoln Fest.

Naše kritéria: Zásady důvěryhodnosti společnosti Thomson Reuters.

READ  Zach Lavigne, tým USA si klade za cíl postoupit proti náročnému týmu Španělska - NBC Chicago

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.