TENIS: Jimmy Murray praštil French Open o zdvojnásobení prize money, hotelové podmínky

Londýn: Jamie Murray kritizoval organizátory French Open za snížení peněžních cen na čtyřhře, zatímco hotel popsal hráče ve čtyřhře jako „absolutní toaletu“.

Murray, sedminásobný grandslamový šampión ve čtyřhře a smíšené čtyřhře, si také stěžoval poté, co Francouzská tenisová federace (FFT) způsobila posunutí antukového turnaje od jeho plánovaného začátku.

Letošní druhý grandslamový turnaj byl odložen o týden, aby přivítal více fanoušků na hřišti ve srovnání s turnajem přeloženým v loňském roce, kdy na Roland Garros bylo každý den v září povoleno pouze 1 000.

„Kromě toho, že si mohou dvakrát změnit své akce, @FFTennis pokračuje v mentalitě ‚Nedáváme ****‘ snížením fondu zdvojnásobených cen o 23 procent,“ uvedl tento 35letý Brit napsal na Twitteru.

„Děkuji vám za vaši aktivní podporu všem hráčům během turné … Váš oficiální hotel Duos je absolutní toaleta … Děkujeme za příležitost, abychom pro nás během akce přivedli člena týmu, který nás bude podporovat.“

Agentura Reuters požádala FFT o komentář.

V neděli začíná French Open a do čtyřhry se má přidat 35letý Murray z Brazílie Bruno Soares.

READ  Studenti vracející se z Ukrajiny se setkávají s ministrem školství Unie Pradhanem, žádají o pomoc při přijetí – The New Indian Express

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.