Téměř dvousetčlenný kontingent České republiky do Evropských her 2023

Téměř dvousetčlenný kontingent České republiky do Evropských her 2023

Udržujte olympijské zprávy zdarma

Podpora insidethegames.biz za 10 liber

Již téměř 15 let je insidethegames.biz v popředí neohroženého zpravodajství o tom, co se děje v olympijském hnutí. Jako první webová stránka, která není umístěna za paywall, jsme zpřístupnili zprávy o Mezinárodním olympijském výboru, olympijských a paralympijských hrách, hrách Commonwealthu a dalších významných událostech pro každého.

insidethegames.biz má celosvětovou reputaci pro své zpravodajství a šíři svého pokrytí. Pro mnoho našich čtenářů z více než 200 zemí a území z celého světa je tento web důležitou součástí jejich každodenního života. Ping našeho bezplatného denního e-mailového upozornění, zasílaného 365 dní v roce v 6:30 britského času, přistane v jejich doručené poště jako součást toho, co znají jako jejich první šálek kávy.

I během nejhorší pandemie COVID-19 si insidethegames.biz udržel své vysoké standardy se všemi zprávami z celého světa na denní bázi. Jsme první publikací na světě, která se zabývá hrozbou koronaviru, které čelí olympijské hnutí, a poskytujeme bezkonkurenční pokrytí pandemie.

Když se svět začíná vynořovat z krize Covid, insidethegames.biz by vás rád pozval, abyste nám pomohli na naší cestě financováním našeho nezávislého tisku. Vaše základní podpora znamená, že můžeme i nadále podrobně informovat o olympijském hnutí a událostech, které jej utvářejí. Znamená to, že naše webové stránky můžeme zpřístupnit všem. Minulý rok si téměř 25 milionů lidí přečetlo, co je na games.biz, což z nás dělá největší zdroj nezávislých zpráv o tom, co se děje ve světě sportu.

Každý příspěvek, velký nebo malý, nám pomůže udržet a zlepšit naše globální pokrytí v nadcházejícím roce. Náš malý a oddaný tým byl v loňském roce velmi zaneprázdněn, když se týkal přeložených olympijských a paralympijských her v Tokiu, což byla bezprecedentní logistická výzva, která natáhla naše napjaté zdroje až na hranici možností.

READ  Amatérka Melichová vítězí na DipSport Czech Ladies Open

Zbytek roku 2022 nebude o nic méně rušný nebo náročný. Měli jsme zimní olympiádu a paralympiádu v Pekingu, kam jsme vyslali tým čtyř reportérů, Hry Commonwealthu v Birminghamu, Letní světovou univerzitu a Asijské hry v Číně, Světové hry v Alabamě a několik mistrovství světa. Navíc má Katar samozřejmě mistrovství světa ve fotbale.

Na rozdíl od mnoha jiných je InsightGames.biz dostupný pro čtení všem, bez ohledu na to, kolik si může dovolit zaplatit. Děláme to proto, že věříme, že hra patří všem a každý může číst informace bez ohledu na svou finanční situaci. Vzhledem k tomu, že se ostatní snaží mít z informací finanční prospěch, jsme povinni je sdílet s co největším počtem lidí. Čím více lidí bude mít přehled o globálních událostech a pochopí jejich dopad, tím více sportů bude nuceno být transparentní.

Podpora insidethegames.biz za 10 liber – trvá to jen minutu. Pokud můžete, podpořte nás pravidelnou částkou každý měsíc. Dík.

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *