Televizní show Real Housewives Ultimate Girls Trip se natáčela v Phuketu

Třetí sezóna americké reality série, která bude mít premiéru 23. března 2023, bude obsahovat luxusní a skupinové cestovatelské pořady na ostrově.

Thajský úřad pro cestovní ruch (TAT) s potěšením oznamuje, že oblíbené ostrovní letovisko Phuket je místem pro třetí řadu televizní reality seriálu „The Real Housewives Ultimate Girls Trip“, který bude mít premiéru exkluzivně na streamovací službě Peacock dne 23. března 2023.

Pan Santi Sawangcharoen, TAT New York Office Manager a TAT Toronto Acting Office Manager, řekl: „Jsme potěšeni, že můžeme na Phuketu přivítat obsazení The Real Housewives Ultimate Girls Trip, kteří v televizní show předvedou, jak nádherně luxusní a skupinové cestování na oblíbený thajský ostrov může být. Vzhledem k tomu, že Thajsko je opět plně otevřeno, není lepší čas než nyní naplánovat si výlet za poznáním mnoha kulturně bohatých aktivit země, vynikající kuchyně a krásné krajiny.“

Třetí sezóna The Real Housewives Ultimate Girls Trip představuje novou skupinu osmi fanouškovsky oblíbených hospodyněk z různých měst, které se sešly na nezapomenutelný výlet do Thajska.

Po premiéře pořadu 23. března se bude každý týden vysílat nový díl.
Thajsko a malebná místa, která nabízí, zůstává oblíbenou destinací pro zahraniční filmy a televizní pořady.

Thajsko a malebná místa, která nabízí, zůstává oblíbenou destinací pro zahraniční filmy a televizní pořady.

V Thajsku se nedávno natáčel další americký televizní reality seriál – „The Bachelor“ od ABC, přičemž poslední dvě epizody 27. série byly promítány v Krabi. První z těchto dvou epizod se vysílal na ABC 20. března, zatímco druhý byl vysílán 27. března, než se stal dostupným pro streamování další den na Hulu.

Phuket a Krabi se také objevily jako hlavní lokace v českém filmu Ostrov, který měl premiéru 1. února 2023 v Praze a poté byl uveden ve 180 kinech po celé České republice a na Slovensku. Ostrov byl první českou filmovou produkcí, která téměř celé natáčení soustředila výhradně do Thajska, přičemž 97 % filmu bylo natočeno ve dvou provinciích jižního Thajska. (tat)

Wat Chithararam, Phuket.
Lard Yai Street a Phuket, Phuket.

READ  Píseň "Chand Ke Phool" indické zpěvačky Bijayashree Samal se sídlem ve Švýcarsku slibuje naději

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *