Telefony Pixel mohou v nouzových situacích automaticky nahrávat a nahrávat video

Aplikace Personal Security je funkce, kterou Google nabízí výhradně s telefony Pixel se systémem Android. V průběhu let byly přidány funkce jako a bezpečnostní kontrola Automaticky upozorní vaše nouzové kontakty, pokud nereagují podle plánu a možností Pokud zjistí, že jste měli autonehodu, zavolejte automaticky 911. v současné době Vývojáři XDA A Android Police Ukažte na novou funkci, která dokáže automaticky nahrávat video, pokud aktivujete vestavěný nouzový SOS.

Nainstalovali jsme aktualizaci z Google Play na zařízení Pixel. Informuje uživatele, že po aktivaci může nepřetržitě nahrávat až 45 minut, za předpokladu, že má váš telefon dostatek úložného prostoru. Pokud je k dispozici připojení k internetu, bude video automaticky zálohováno na váš účet Google, kde bude uloženo po dobu sedmi dnů. Pokud aplikaci požádáte o automatické sdílení, odešle odkaz na tento soubor videa všem vybraným nouzovým kontaktům.

Obrazovky nastavení Pixel Emergency SOS
Foto: Cameron Faulkner

Pokud máte telefon Pixel, najdete tuto funkci v Nastavení aplikace Personal Security. Chcete -li aktivovat nouzový SOS, uživatelé pětkrát stisknou vypínač telefonu. I když je telefon aktivní, zůstává vám k dispozici pro použití s ​​miniaturním hledáčkem a ikonou upozornění, že došlo k záznamu. SOS může dělat další věci v závislosti na vašem nastavení, včetně volání na 911, volby zapnutí (nebo nepřehrávání) zvuku upozornění, když je aktivován, nebo sdílení informací s vašimi nouzovými kontakty.

U ostatních telefonů Google Vyzkoušejte Emergency SOS v raných verzích systému Android 12, ale prozatím je tato aplikace a sada funkcí pouze pro řadu Pixel.

READ  Nejnovější funkce Redditu mění předpovědi na mistrovství

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *